
kosmetolog, dietetyk. Dietetykę ukończyła na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, natomiast kosmetologię na Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie.

Dietetykiem została, aby w walce o szczupłą sylwetkę w pierwszej kolejności pomóc sobie. Dziś zdrowym stylem życia zaraża swoje otoczenie. Posiada kilkuletnie doświadczenie jako kosmetolog. Wykonuje szereg profesjonalnych zabiegów m.in. makijaż permanentny, terapie wyszczuplające sylwetkę czy kompleksowe zabiegi pielęgnujące twarz, szyję i dekolt. Nie wyobraża sobie pracy w innych zawodach. Wolny czas spędza na czytaniu książek z zakresu dietetyki. Od niedawna odkryła magiczną moc biegania i aktywności fizycznej.

Jestem bardzo zadowolony z działania Waszego programu Body360. Nie spotkałem się wcześniej z takim połączeniem Onda Pro + uciskowe spodnie + stymulacja mięśni. Mega - pierwsze efekty już widzę, a minęło tylko kilka dni
Byłam na zabiegu presoterapii oraz Ondy Pro i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi były komfortowe, profesjonalnie wykonane, a efekty odczuwalne już po pierwszej wizycie – uczucie lekkości i poprawa wyglądu brzucha. Zdecydowanie polecam!


































































