Czytelnia Aspazji

Jak zaplanować odmładzanie laserowe?

Odmładzanie bez skalpela

.
31 sierpnia 2021

Resufracing z wykorzystaniem lasera CO2 warto dobrze zaplanować. Weź pod uwagę ekspozycję słoneczną oraz ilość potrzebnych wizyt do uzyskania oczekiwanego efektu. Podpowiedź: laser CO2 warto planować już z wyprzedzeniem wczesną jesienią. Nie zwlekaj.

pokaż więcej

Jak zaplanować usuwanie przebarwień?

Skuteczne usuwanie przebarwień po lecie

.
24 sierpnia 2021

Zmiany pigmentacyjne, przebarwienia, hiperpigmentacja. Czym usunąć przebarwienia? Kto pomoże w przypadku zmian pigmentacyjnych? Jaki jest koszt i działanie?

pokaż więcej

Jak zaplanować depilację laserową?

Lasery na miarę XXI wieku

.
17 sierpnia 2021

Laserowe usuwanie owłosienia to proces rozpisany na kilka miesięcy. Zabiegi odbywają się co kilka miesięcy, dlatego warto z rozmysłem rozplanować ją wcześniej i przygotować się do niej jeszcze w lecie. Sprawdź jak możesz skutecznie pozbyć się zbędnych włosków.

pokaż więcej

Jak zaplanować zamykanie naczyń?

Zamykanie naczyń w Instytucie Aspazja

.
10 sierpnia 2021

Usuwanie pajączków, redukcja naczynek czy walka z rumieniem. Alabastrowa skóra jest możliwa do osiągnięcia. Jak zamknąć naczynia na skórze? Jak się przygotować do zamykania? Dowiedz się z artykułu.

pokaż więcej

Leczenie tlenem w komorze hiperbarycznej (HBOT)

Na jakie dolegliwości polecane jest leczenie tlenem?

.
3 sierpnia 2021

Komora hiperbaryczna 1,5 ATA o medycznych właściwościach regeneracyjnych dzięki zastosowanemu ciśnieniu oraz oddychaniu praktycznie czystym tlenem. Przeczytaj więcej o leczeniu tlenem w komorze hiperbarycznej.

pokaż więcej

Komora hiperbaryczna w Poznaniu

Leczenie tlenem – jak działa tlenoterapia?

.
27 lipca 2021

Hiperbaria, czyli silna regeneracja dzięki czystemu tlenowi i wyższemu ciśnieniu. Poznaj działanie komory hiperbarycznej (HBOT) na zdrowie człowieka.

pokaż więcej

NOWOŚĆ! Komora hiperbaryczna w Aspazji

Leczenie medycznym tlenem

.
23 lipca 2021

Dowiedz się jak leczy naturalny, medyczny tlen wykorzystywany w ramach terapii hiperbarycznej (HBOT). Większa regeneracja, zmniejszenie obrzęków i silne dotlenienie organizmu na wyciągnięcie ręki. 

pokaż więcej

Najsilniejsza terapia na włosy

Przyczyny wypadania włosów

.
20 lipca 2021

Hit medycyny regeneracyjnej – komórki macierzyste – to nasz prawdziwy ulubieniec. Komórki macierzyste można podawać także w owłosioną skórę głowy dla odbudowy i regeneracji włosów. Dowiedz się więcej o najsilniejszych zabiegach na łysienie.

pokaż więcej

Silne odmładzanie bezpieczne cały rok

Zabiegi całoroczne

.
13 lipca 2021

Lato to nie czas na przerwę w zabiegach. To właśnie czas, aby zadbać o nawilżenie i jędrność skóry. Dowiedz się jakie zabiegi możesz wykonać bezpiecznie latem nie obawiając się o działanie słońca.

pokaż więcej

Instytut Aspazja Twoje miejsce na mapie Poznania

polecana klinika w Poznaniu

.
6 lipca 2021

Polecana przez swoich pacjentów klinika. Aspazja stawia na ich bezpieczeństwo i jakość wykonywanych usług. Zgrany Zespół specjalistów z przyjemnością zadba o Twoją skórę i samopoczucie. Od 15 lat ufają nam nasi pacjenci.

pokaż więcej

Efekty zabiegów w Aspazji

Efekty zabiegów dermatologicznych

.
29 czerwca 2021

Medycyna estetyczna to obecnie jedna z najpopularniejszych metod nieinwazyjnego poprawiania urody. Dostępne współcześnie nowoczesne zabiegi nie wymagają długiej rekonwalescencji i dają często natychmiastowe efekty. Aspazja jest uznaną kliniką piękna w Poznaniu, która od 15 lat specjalizuje się w innowacyjnej medycynie estetycznej, kosmetologii, chirurgii i dermatologii.

pokaż więcej

Opinie o Aspazji

Bezpieczeństwo i profesjonalizm

.
22 czerwca 2021

Wybraliśmy kilka przykładowych opinii o Aspazji z setek pozytywnych zamieszczonych na portalu moment. Dowiedz się jak oceniają nas nasi pacjenci.

pokaż więcej

Maskne! Sposoby leczenia

Trądzik od maseczki - sposoby unikania

.
15 czerwca 2021

Trądzik od noszenia maseczki to coraz widoczniejszy problem. Jak sobie radzić z maskne? Czego unikać? Jakie zasady wdrożyć, aby wyleczyć maskne?

pokaż więcej

Dogłębne nawilżanie skóry

Jak nawilżyć skórę?

.
8 czerwca 2021

Skóra sucha, nieprzyjemnie napięta, łuszcząca się. Przyczyn może być wiele. Pomoże je określić doświadczony specjalista zajmujący się skórą – lekarz dermatolog lub kosmetolog. Dobierze też terapię dla skóry suchej, aby ją dogłębnie nawilżyć.

pokaż więcej

Ciało wyrzeźbione na wakacje

Forma na lato - nie tylko dzięki diecie i ćwiczeniom

.
1 czerwca 2021

Wiemy jak czasem ciężko utrzymać piękny, młody wygląd sylwetki. Znamy sposoby, które Ci w tym pomogą. Zastymulują mięśnie, zmniejszą ilość tkanki tłuszczowej oraz poprawią jakość skóry. Kluczowa okaże się tu nasza nowość – pole elektromagnetyczne działające silnie na tkankę mięśniową.

pokaż więcej

Strony