Czytelnia Aspazji

NOWOŚĆ! Komora hiperbaryczna w Aspazji

Leczenie medycznym tlenem

.
23 lipca 2021

Dowiedz się jak leczy naturalny, medyczny tlen wykorzystywany w ramach terapii hiperbarycznej (HBOT). Większa regeneracja, zmniejszenie obrzęków i silne dotlenienie organizmu na wyciągnięcie ręki. 

pokaż więcej

Efekty zabiegów w Aspazji

Efekty zabiegów dermatologicznych

.
29 czerwca 2021

Medycyna estetyczna to obecnie jedna z najpopularniejszych metod nieinwazyjnego poprawiania urody. Dostępne współcześnie nowoczesne zabiegi nie wymagają długiej rekonwalescencji i dają często natychmiastowe efekty. Aspazja jest uznaną kliniką piękna w Poznaniu, która od 15 lat specjalizuje się w innowacyjnej medycynie estetycznej, kosmetologii, chirurgii i dermatologii.

pokaż więcej

Maskne! Sposoby leczenia

Trądzik od maseczki - sposoby unikania

.
15 czerwca 2021

Trądzik od noszenia maseczki to coraz widoczniejszy problem. Jak sobie radzić z maskne? Czego unikać? Jakie zasady wdrożyć, aby wyleczyć maskne?

pokaż więcej

Ciało wyrzeźbione na wakacje

Forma na lato - nie tylko dzięki diecie i ćwiczeniom

.
1 czerwca 2021

Wiemy jak czasem ciężko utrzymać piękny, młody wygląd sylwetki. Znamy sposoby, które Ci w tym pomogą. Zastymulują mięśnie, zmniejszą ilość tkanki tłuszczowej oraz poprawią jakość skóry. Kluczowa okaże się tu nasza nowość – pole elektromagnetyczne działające silnie na tkankę mięśniową.

pokaż więcej

Elektrostymulacja mięśni przy pomocy urządzenia Magneffio

Elektrostymulacja mięśniowa

.
25 maja 2021

Totalna nowość na rynku kształtowania sylwetki. Szybciej, przyjemniej, efektywniej. Przeczytaj jak wzmocnić mięśnie i spalić zbędną tkankę tłuszczową dzięki polu elektromagnetycznemu.

pokaż więcej

Naturalna stymulacja manualna

Masaż manualny

.
18 maja 2021

Powrót do natury w naszym nowoczesnym, szybkim i chaotycznym świecie przepełnionym zmianami to nieunikniony trend. Potrzebujemy dotyku, uwagi i relaksu. Potrzebuje tego nasze ciało, ale także nasz umysł.

pokaż więcej

NOWOŚĆ! Wysportowana sylwetka od ręki! 

.
12 maja 2021

Czy da się bez wysiłku jednocześnie budować mięśnie i spalać tkankę tłuszczową? Do niedawna nie, ale już tak! Rewolucyjny zabieg Magneffio w Aspazji zastępuje ćwiczenia fizyczne kształtując sylwetkę na kilku poziomach.

pokaż więcej

Naturalne przywrócenie objętości i napięcia

Utrata napięcia, objętości i elastyczności cery dotyczy każdego

.
11 maja 2021

Z wiekiem skóra traci objętość i napięcie. Jest to proces całkowicie naturalny, jednak wielu Pacjentów pragnie zniwelować oznaki starzenia się skóry. Pomóc przywrócić młodzieńczy wygląd mogą zabiegi Sculptra Galderma, Nucleofill Croma czy Infini RF. Na czym one polegają, jakie efekty przynoszą - o tym opowiadamy w poniższym artykule.

pokaż więcej

Obrzęki limfatyczne - jak z nimi walczyć

Zabiegi na limfę w domowym zaciszu

.
27 kwietnia 2021

Problemy z krążeniem limfy powodują miejscowe obrzęki. Często odczuwane jako napięte, opuchnięte i bolące miejsca sprawiają dyskomfort i wyglądają nieestetycznie. Jak walczyć z obrzękami limfatycznymi?

pokaż więcej

Obserwuj nas na bieżąco!

.
19 kwietnia 2021

Nie umykają Tobie najnowsze informacje? Nowe Oferty Specjalne? Nowe zabiegi i magiczne efekty zabiegowe?

pokaż więcej

Blizny po wypadkach

Blizny powypadkowe - czy muszą powstać?

.
13 kwietnia 2021

Blizny potrafią skutecznie odwrócić uwagę od Twojego naturalnego piękna skupiając na sobie wzrok rozmówców. Zastanawiasz się jaki zabieg na blizny będzie najskuteczniejszy? Dowiedz się o terapii niwelującej widoczność blizn powypadkowych.

pokaż więcej

Poparzenia po wypadkach

Czym charakteryzuje się blizna pourazowa?

.
6 kwietnia 2021

Pomoc dermatologa w przypadku poparzenia jest kluczowa dla utrzymania zdrowego i młodego wyglądu uszkodzonej skóry. Co zrobić i jak leczyć skórę po poparzeniu? Gdzie szukać pomocy dla poparzonej skóry?

pokaż więcej

Cała Aspazja CZYNNA!

Zapraszamy serdecznie :)

.
2 kwietnia 2021

Od wtorku 6.04 działamy w ramach całej oferty. Instytut Aspazja to placówka medyczna NZOZ, cały Zespół jest zaszczepiony i spełniamy wszystkie wytyczne epidemiologiczne. Możesz czuć się u nas bezpiecznie. Zapraszamy serdecznie :)

pokaż więcej

Co zrobić z zaskórnikami?

Zabiegi na trądzik i zaskórniki

.
30 marca 2021

Trądzik, skóra z tendencją do zanieczyszczeń i przetłuszczania? Profesjonalne sposoby na zaskórniki w poznańskiej klinice urody. Działamy regulująco na gruczoły łojowe, wymianę naskórkową i oczyszczająco na pory.

pokaż więcej

Jak leczyć trądzik u osób dorosłych?

Leczenie trądziku u dorosłych

.
23 marca 2021

Skóra tłusta, trądzikowa, mieszana czy skłonna do zanieczyszczeń to nie tylko domena nastolatków. W Klinice Aspazja pomagamy także osobom dorosłym, które coraz częściej borykają się ze zmianami zapalnymi na tle bakteryjnym – trądzikiem dorosłych o różnym podłożu pierwotnym.

pokaż więcej

Strony