Czytelnia Aspazji

Dobro wraca

Wspierajmy się wzajemnie

.
31 marca 2020

Wspierajmy się wzajemnie. Dowiedz się, jak my możemy pomóc Tobie i jak Ty możesz pomóc nam :)

pokaż więcej

Zapraszamy 14 kwietnia

Pandemia COVID-19

.
28 marca 2020

W dniach 14.03 - 13.04 Instytut Aspazja będzie nieczynny w związku z pandemią COVID-19. Świadczymy e-konsultacje dermatologiczne. Dowiedz się więcej.

pokaż więcej

Kosmetyki przez internet

bez wychodzenia z domu

.
20 marca 2020

Ciekawa propozycja dla wszystkich, którym kończą się kosmetyki i nie chcą wychodzić z domu. Zamów je przez dermalogica.pl i dostań pakiet gratisów.

pokaż więcej

5 najlepszych sposobów aby przygotować skórę na wiosnę

Zgrabne ciało i dobre samopoczucie

.
10 marca 2020

Prezentujemy 5 celów, które warto osiągnąć przed wiosną. Pobudź swoją skórę po zimie i ciesz się pięknym wyglądem i zdrowiem skóry. Dowiedz się jak osiągnąć regenerację skóry na wiosnę.

pokaż więcej

Ostatni moment na plazmę

Plastyka powiek bez skalpela

.
3 marca 2020

Czym jest zabieg z wykorzystaniem plazmy? Jak działa plazma? Kiedy najlepiej ją wykonać i jakie daje efekty? Dowiedz się więcej o innowacyjnej technologii, która zmieni oblicze Twoich oczu.

pokaż więcej

Ostatni moment na depilację odkrytych obszarów

Przygotuj się na lato. Rozpocznij depilację laserową

.
25 lutego 2020

Dlaczego pewne pory roku są lepsze na przeprowadzenie depilacji laserowej od innych? Ile trwa cała procedura depilacji z wykorzystaniem lasera Vectus lub Cynosure? Jak właściwie działa depilacja laserowa? Na te pytania odpowiadamy w tym artykule.

pokaż więcej

Ostatni moment na walkę z przebarwieniami

Zima to najlepszy okres na leczenie przebarwień

.
18 lutego 2020

Czy przebarwienia można usuwać cały rok? Dowiedz się kiedy jest na to najlepszy moment i jakich efektów możesz się spodziewać. Specjalista Aspazji przybliża temat walki z przebarwieniami.

pokaż więcej

Ostatni moment na laserowe odmładzanie

Zaplanuj terapię laserową w Instytucie Aspazja

.
11 lutego 2020

Czy zabiegi laserowe można wykonywać cały rok? Kiedy należy wykonać zabieg laserowy i jakiego efektu możesz się spodziewać? Jaki jest najsilniejszy zabieg laserowego odmładzania? Dowiedz się z artykułu napisanego przez Specjalistę Aspazji.

pokaż więcej

Skóra wrażliwa i uwrażliwiona

Jak dbać o skórę wrażliwą i uwrażliwioną

.
4 lutego 2020

Wymagająca i trudna w pielęgnacji, tak w skrócie można określić skórę wrażliwą. Jej posiadaczki nie mają łatwego zadania, ponieważ ten typ skóry ma wysoką skłonność do podrażnień, nadmiernie reaguje na różnego rodzaju czynniki i wymaga specjalnych kosmetyków. Jednak profesjonalna pomoc i kuracja dobrana do wymagań skóry wrażliwej pomogą ukoić cerę i znacząco poprawić jej stan.

pokaż więcej

Choroby skórne dermatologiczne

Leczenie problemów skórnych w Poznaniu

.
28 stycznia 2020

Schorzenia dermatologiczne skóry to powszechne zjawisko. Wysypki, nietypowe zaczerwienienie, łuszczenie się skóry czy świąd, to problemy, z którym spotkał się każdy z nas. Niektóre są mniej dokuczliwe, a inne powodują ból i dyskomfort. To co je łączy to nieestetyczny wygląd oraz fakt, że nieleczone mogą przekształcić się w poważniejsze choroby. Kiedy na twarzy lub ciele pojawia się zmiana skórna, najlepiej od razu zgłosić się do lekarza, który szybko zdiagnozuje problem i wdroży odpowiednie leczenie.

pokaż więcej

Skóra tłusta i przetłuszczająca się

Jak dbać o skórę tłustą i przetłuszczającą się?

.
21 stycznia 2020

Świecące czoło, błyszczący nos i lepkie w dotyku policzki to uciążliwy problem posiadaczek skóry tłustej i przetłuszczającej. Cera tłusta to nie tylko problem nastolatków, dotyka także osób dorosłych, najczęściej kobiet, ale także mężczyzn. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak dbać o skórę skłonną do przetłuszczania się i czego unikać, by cieszyć się piękną i zadbaną skórą twarzy.

pokaż więcej

Skóra sucha i przesuszona

Zabiegi medycyny estetycznej polecane dla suchej skóry

.
14 stycznia 2020

Szorstkość, uczucie ściągnięcia, skłonność do łuszczenia się - to objawy skóry suchej lub przesuszonej. Cera sucha jest szara i matowa, brakuje jej blasku i elastyczności. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje szeroką gamę zabiegów, które szybko i skutecznie pomogą nawilżyć i odżywić skórę.

pokaż więcej

Skóra z trądzikiem młodzieńczym

Co to jest trądzik młodzieńczy?

.
7 stycznia 2020

Dojrzewanie to okres, w którym w organizmie zachodzą zmiany hormonalne. Skutkiem tak zwanej burzy hormonów jest trądzik młodzieńczy, który dotyka zarówno dziewczyn, jak i chłopców. Problem ten nie powinien być ignorowany, ponieważ nieleczony trądzik może pozostawić ślady w postaci blizn lub przebarwień.

pokaż więcej

Zabiegi medycyny estetycznej na zimę

Jakie zabiegi wykonywać zimą?

.
31 grudnia 2019

Początek roku to czas podsumowań oraz noworocznych postanowień, stawiania sobie nowych celów i robienia planów. Jedną z najczęściej pojawiających się obietnic sylwestrowych jest zadbanie o siebie i swój wygląd. Niestety często brakuje nam determinacji i wiedzy, jak zacząć. Aby efekty były długotrwałe i przyniosły oczekiwane rezultaty, najlepiej umówić się na wizytę do specjalisty z zakresu medycyny estetycznej.

pokaż więcej

Piękniejsza w 5 tygodni

zacznij pięknie nowy rok!

.
30 grudnia 2019

Klinika Urody Aspazja w Poznaniu inspiruje do pięknych postanowień noworocznych. Nasi specjaliści przygotowali noworoczny plan dla Twojej skóry, którego efektem jest nawilżenie, napięcie, regeneracja i rozświetlenie Twojej skóry.

pokaż więcej

Strony