Zabiegi na okolicę dekoltu i piersi

14 kwietnia 2020

Lato to czas gdy pogoda sprzyja pokazywaniu ciała, to niestety także okres, w którym wiele osób uświadamia sobie, że ich sylwetka mogłaby prezentować się lepiej. Dlatego zanim nastąpią gorące dni, warto zorientować się, jakie możliwości daje medycyna estetyczna i wybrać zabieg na biust, który sprawi, że Twoje piersi odzyskają jędrność, a Ty poczujesz się lepiej! Sprawdź jakie rozwiązania jakie proponujemy w Instytucie Aspazja.

Zabiegi na okolice dekoltu i piersi

Ujędrniająca fala radiowa na biust

Wśród zabiegów wykorzystujących fale radiowe królują dwie procedury: Maximus RF oraz Infini RF. Zabiegi różnią się od siebie, lecz to co je łączy, to wykorzystanie termoliftingu. W trakcie zabiegu fibroblasty, czyli komórki skóry właściwej, podgrzewane są do wysokiej temperatury. Pod wpływem ciepła fibroblasty pobudzone są do produkcji kolagenu, włókna kolagenowe ulegają napięciu oraz skróceniu, zwiększa się metabolizm w tkankach a układ limfatyczny zostaje pobudzony. Już po pierwszym zabiegu zauważysz, że Twoje piersi są uniesione i ujędrnione, skóra gęstsza i bardziej elastyczna. Dla uzyskania maksymalnych rezultatów zabiegi Maxiumus RF i Infini RF proponujemy wykonywać w seriach po 4-8 zabiegów, w zależności od kondycji biustu.

Dodanie objętości, czyli rewolucyjny Lipofilling LipoLife 3G na piersi

Lipofilling LipoLife 3G to propozycja dla pań, którym zależy na szybkim efekcie zwiększenia objętości oraz uniesienia piersi. Nowatorski zabieg LipoLife 3G polega na transferze tłuszczu i podaniu go, w wybrany obszar. Procedura składa się z dwóch etapów, pierwszy to liposukcja, czyli pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z ud, brzucha lub innej kłopotliwej okolicy. W drugim etapie pobrana tkanka zostaje oczyszczona i przetransferowana w biust. Zabieg LipoLife 3G na biust wiąże się z minimalnym ryzykiem a jego największą zaletą jest fakt, że biust wypełniany jest tkanką pobraną z ciała pacjentki. Jeśli zależy Tobie na spektakularnym efekcie i lekkim powiększeniu biustu Lipofilling LipoLife 3G to zabieg dla Ciebie.

Piękne piersi bez rozstępów - Karboksyterapia C.D.T. Evolution

Medyczny gaz CO2 stosowany jest w medycynie estetycznej od dawna, jego zalety wykorzystuje się do kształtowania sylwetki, usuwania rozstępów czy rozbijania tkanki tłuszczowej. Karboksyterapia na biust stymuluje syntezę kolagenu, odżywia tkanki oraz zwiększa mikrokrążenie krwi. Ten nieinwazyjny zabieg daje świetne efekty, już po jednej serii zauważysz, że Twój biust jest jędrniejszy i lekko uniesiony, a skóra jest gładsza, bardziej sprężysta i pozbawiona rozstępów.

Icoone Laser i Endermologie Endermolab 2 - masaż modelujący biust

Masaż endermologiczny to szansa na nieinwazyjne wymodelowanie biustu, bez użycia skalpela. W Instytucie Aspazja poroponujemy dwa zabiegi, wykorzystujące dobrodziejstwo masażu podciśnieniowego: Endermologie Endermolab 2 oraz Icoone Laser, w którym na skórę dodatkowo oddziałuje się światłem lasera. Połączenie masażu biostymulującym laserem sprawia, że rezultat jest długotrwały a efekty szybko widoczne. Powyższe zabiegi pozwalają usunąć zastoje limfatyczne, ujędrnić biust, uelastycznić skórę na dekolcie oraz przyspieszyć jej regenerację.

Pielęgnacja dekoltu zabiegami Thalgo

Relaksujący zabieg Thalgo to idealny prezent dla Twojego biustu. Podczas zabiegu na wybraną okolicę nakładana jest maska z alg morskich, które posiadają mnóstwo dobroczynnych właściwości, między innymi działają detoksykująco. Naturalne rytuały Thalgo to okazja, aby zadbać nie tylko o wygląd, ale także odpocząć od codziennych stresów i zrelaksować się w zaciszu naszego gabinetu. Poznaj oczyszczającą moc alg mikronizowanych. Po zabiegu poczujesz się wyciszona, a skóra na dekolcie i biuście będzie wygładzona oraz dotleniona.

Postaw na kobiecość i wyeksponuj piersi

Końcówka wiosny i początek lata to najlepszy moment na inwestycję w zabiegi na okolice dekoltu. Jeśli dotychczas czułaś, że Twoje piersi nie prezentują się najlepiej lub chciałaś po prostu poprawić ich wygląd, teraz masz okazję to zmienić! Podczas konsultacji z wybranym specjalistą Instytutu Aspazja dowiesz się, jaki zabieg przyniesie Tobie największe korzyści i zaplanujesz przebieg terapii. Lekarz lub kosmetolog przeprowadzi z Tobą dogłębny wywiad, wykluczy ewentualne przeciwwskazania oraz opowie o wybranym zabiegu krok po kroku. W naszej klinice urody stawiamy na bezpieczeństwo, naturalne piękno i dobre samopoczucie pacjentów, dzięki temu Ty możesz oddać się relaksowi i cieszyć się spektakularnymi efektami.

TEKST ARCHIWALNY - opublikowany przed wprowadzeniem ustawy o wyrobach medycznych.

Zabiegi na okolice dekoltu i piersi
Specjalista
Aspazji

Icoone DermaLift 2 - cennik

Masaż podciśnieniowy Icoone + personalizowany zabieg Dermalogica
Ceny pakietów zawierają zabiegi: 20' baza + 10' focus na wybrany obszar.
W celu dobrania i wyceny odpowiedniego pakietu (ilość zabiegów oraz focusów) prosimy o kontakt. 

Pakiet 15 zabiegów (w cenie: 1 zabieg Maximus na twarz, szyję i dekolt + 2gi fokus [przy zakupie 1go]) od 3525
Pakiet 10 zabiegów (w cenie: 1 zabieg Maximus na twarz, szyję i dekolt) od 2550
Pakiet 5 zabiegów od 1375
Dodatkowy fokus w pakiecie 50
1 zabieg 40 min (cała twarz) 350
Dodatkowy fokus do pojedynczego zabiegu 75
1 zabieg do zabiegu na twarz powyżej 200zł 175