5 rzeczy, które musisz wiedzieć o nowym Genesis Excel V+

20 grudnia 2019

Z nowymi technologiami jest tak, że trzeba być ekspertem, aby w gąszczu „nowalijek” wyłowić te wartościowe perły. Perły, czyli te sprzęty, które realnie dają Tobie – pacjentowi – namacalne benefity. Nie sztuką jest wprowadzić coś, bo jest modne. Sztuką jest wprowadzić zabieg na bazie wieloletniego doświadczenia i zdobywanej z wielu miejsc wiedzy eksperckiej. Tu z czystym sumieniem mogę powiedzieć – oddaję w Twoje ręce perłę, która realnie zmieni jakość Twojej skóry. 

Dowiedz się, co ją wyróżnia.

5 rzeczy ktore musisz wiedziec o nowym genesis

Po pierwsze: zabieg nie boli

Genesis Excel V+ to jeden z nielicznych laserów na rynku, który gwarantuje bezbolesność całej procedury. Jest tak delikatny w odczuciach, że nie ma konieczności nakładania znieczulenia przed tym zabiegiem laserowym. To co czujesz podczas zabiegu to jedynie ciepło. Nic tu nie jest wypalane, nic nakłuwane. Zabieg jest więc przyjemny, dla niektórych wręcz relaksująco rozgrzewający. I o to w nim chodzi – o dostarczenie ciepła, które stymuluje Twój naturalny kolagen.

Po drugie: skóra po nim nie musi się goić 

Genesis Excel V+ to jeden z nielicznych laserów na rynku, który gwarantuje brak gojenia po zabiegu odmładzającym. Dzięki temu, że skóra nie zostaje uszkodzona, tkanki nie muszą się goić. Po zabiegu możesz zauważyć delikatne zaczerwienienie, po którym zazwyczaj po godzinie od zabiegu nie ma śladu. Możesz więc normalnie funkcjonować – iść do pracy, na zakupy, czy spotkać się ze znajomymi. Dla niektórych dużym benefitem jest także fakt, że nikt nie zauważy, że jakiś zabieg był wykonywany. To taki zabieg incognito.

Po trzecie: szerokie spektrum działania

Genesis Excel V+ to laser, który ma bardzo szerokie spektrum działania. Wśród efektów mogę wymienić 6 kluczowych benefitów:

  • odmłodzenie skóry i prewencja antystarzeniowa w nurcie smart-aging – bez zmiany rysów twarzy, bez substancji zewnętrznych, bez agresywnych procedur
  • redukcja blizn i blizn potrądzikowych oraz ujednolicenie i wygładzenie struktury skóry
  • stymulacja naturalnych procesów, w tym pobudzenie skóry do produkcji nowego kolagenu
  • redukcja drobnych naczynek i rumienia
  • redukcja przebarwień i ujednolicenie kolorytu
  • redukcja drobnych zmian trądzikowych – co ciekawe, unormowany trądzik nie jest przeciwwskazaniem 

Po czwarte: bezpieczny nawet w środku lata

Genesis Excel V+ to jeden z nielicznych zabiegów laserowych, które w ciemno mogę polecić przez cały rok nawet na odsłonięte partie ciała takie jak twarz. Jest nieinwazyjny, bezpieczny i nie powoduje tzw. fotouczulenia pozabiegowego. Przez 7 dni po zabiegu dla bezpieczeństwa zalecam stosowanie filtru SPF 50+ (wraz z protekcją UVA), natomiast producent nie wskazuje na bezwzględne unikanie słońca. Należy po prostu unikać nadmiernej ekspozycji.

Po piąte: to światowa nowość

Genesis Excel V+ to jedna z innowacyjnych głowic najnowszego sprzętu Cutera Excel V+. Można powiedzieć, że to Tesla wśród laserów. Zastosowano w nim najnowsze rozwiązania ze świata medycyny estetycznej, biologii i fizyki, aby pacjent mógł doświadczyć jeszcze lepszych efektów, jeszcze przyjemniejszego zabiegu i jeszcze wyższego poziomu bezpieczeństwa. Ta światowa nowość miała swoją premierę na AMWC 2019 – największym na świecie Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anty-Aging w Monte-Carlo (Monako). Z dumą informujemy, że jesteśmy jedną z pierwszych klinik w Polsce, która zapewnia Ci zabiegi na tej ultranowoczesnej platformie do zadań specjalnych. 

Co pozostaje dodać? 

Sam miałem wykonaną serię zabiegów Genesis. Widzę zarówno u siebie, jak i u moich pacjentek świetne rezultaty. Szczerze mogę polecić Genesis, jako bezbolesny, nieinwazyjny i bezpieczny zabieg o szerokim spektrum działania!

TEKST ARCHIWALNY - opublikowany przed wprowadzeniem ustawy o wyrobach medycznych.

5 rzeczy ktore musisz wiedziec o nowym genesis
lek. med.
Przemysław
Trzeciak

Genesis - cennik

Bezinwazyjne odmładzanie oraz usuwanie blizn i rumienia.

Twarz, szyja, dekolt, dłonie 1200
Twarz, szyja, dekolt 1000
Twarz, szyja 800
Twarz 600
Seria 4 zabiegów -10%
Seria 8 zabiegów -20%
Seria 12 zabiegów -30%