Zbędny tłuszczyk wypełni biust

30 czerwca 2020

Krągłe i proporcjonalne do sylwetki piersi to marzenie wielu kobiet. Jeśli natura nie obdarzyła Cię idealnym biustem i pragniesz poprawić jego wygląd, nie ma w tym nic wstydliwego. Współczesna medycyna daje ogromne możliwości, które pozwolą na wymodelowanie i powiększenie piersi, bez użycia skalpela!

Lipotransfer – tam odjąć, tu dodać

Zbedny tluszczyk wypelni biust

Zastanawiasz się jak to możliwe? Nowoczesna metoda kształtowania biustu własnym tłuszczem, to spora rewolucja w chirurgii plastycznej. Zabieg LipoLife 3G ma wiele korzyści, nie tylko pozwala na powiększenie i podniesienie piersi, ale także wymodelowanie sylwetki. Lipotransfer to procedura, która składa się z dwóch etapów. Pierwszy polega na pobraniu tłuszczu z obszarów, gdzie jest jego nadmiar np. brzucha, ud czy boczków metodą liposukcji laserowej. To innowacyjny sposób pozbywania się tkanki tłuszczowej, który dodatkowo poprawia kondycję skóry odmładzając ją i regenerując. Liposukcja laserowa przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym. Podczas zabiegu chirurg wykonuje niewielkie nacięcie w miejscu jak najmniej widocznym i usuwa aż do 1,5 kg tłuszczu. Emitowane przez laser fale o długości 1470 nm podgrzewają tkankę tłuszczową, która przechodzi w stan płynny w łatwy sposób jest odsysana. Drugim etapem jest lipofilling, podczas którego oczyszczona i odseparowana tkanka zostaje wykorzystana jako wypełniacz. Materiał można podać w np. biust, dla uzyskania efektu wolumetrycznego. By zwiększyć komfort zabiegu oraz przyspieszyć gojenie tkanek przed zabiegiem LipoLife 3G w Instytucie Aspazja stosujemy naświetlanie lampami LED TriWings Body. Po zakończeniu procedury i krótkim odpoczynku możesz wrócić do domu, a dzień po zabiegu powinnaś zgłosić się na obowiązkową konsultację, w celu skontrolowania efektów i stanu obszaru po zabiegu.

Naturalny wypełniacz = naturalny efekt

Zabieg LipoLife 3G nie zastąpi implantów, nie uzyskamy z miseczki A miseczki D, nie musisz się więc obawiać o efekt przerysowania. Osiągniesz rezultat brafittingowy. Metoda ta jest szczególnie polecana kobietom o małym biuście, świetnie sprawdzi się dla wyrównania dysproporcji między piersiami, podniesienia oraz ujędrnienia biustu. Gdy tkanka tłuszczowa pobierana jest z brzucha lub boczków efekt jest dodatkowo potęgowany, gdyż zmniejsza się obwód w pasie i proporcje sylwetki ulegają zmianie. Jedną z największych zalet zabiegu, jest naturalny, trwały efekt, który utrzymuje się do końca życia (o ile nie następuje intensywna utrata wagi). Co więcej lipotransfer jest jedyną dopuszczalną przez medycynę i prawo metodą powiększania piersi u kobiet jeszcze niekarmiących. Tradycyjne powiększanie biustu wkładkami silikonowymi, może zakłócać pracę gruczołów mlekowych, natomiast lipotransfer jest w pełni bezpieczny. Wykorzystanie własnej tkanki tłuszczowej jako wypełniacza sprawia, że zabieg jest bardzo dobrze tolerowany przez organizm, nie powoduje uczuleń i nie wymaga długiej rekonwalescencji.

Dlaczego warto wybrać metodę LipoLife 3G do modelowania piersi w Instytucie Aspazja?

Lipofilling polecany jest Pacjentkom, które pragną powiększyć lub podnieść piersi, a także skorygować ich kształt. Dodatkowym efektem jest wymodelowanie figury za pomocą liposukcji laserowej, co sprawia, że wyrównują się proporcje i sylwetka znacznie się uatrakcyjnia. Jeśli od dawna marzyłaś o powiększeniu piersi, lecz boisz się konsekwencji związanych z operacją powiększania biustu za pomocą silikonowych wkładek – zabieg LipoLife 3G to idealny wybór dla Ciebie. To bezpieczny, wykonywany od wielu lat zabieg, przeprowadzany przez doświadczonego chirurga przy wykorzystaniu najnowocześniejszego, atestowanego sprzętu LipoLife 3G oraz sterylnych narzędzi. Przed przystąpieniem do zabiegu lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad, który wykluczy ewentualne przeciwwskazania, takie jak choroby układu krwionośnego, zmiany zapalne lub uszkodzenia skóry, nowotwory. Zabiegu nie wykonuje się także u kobiet w ciąży i w okresie laktacji.

LipoLife 3G – dwa w jednym, czyli powiększony biust i wymodelowana sylwetka

Własna tkanka tłuszczowa, to najlepszy sposób na skorygowanie kształtu piersi. Zabieg sprawi, że poczujesz się lepiej w swoim ciele, a Twój biust będzie powiększony, ujędrniony i uniesiony, pozostając miękki i naturalny w dotyku. Lipomodeling jest doskonałą alternatywą dla inwazyjnych operacji powiększania piersi przez wszczepienie implantów. Jeśli od dawna szukałaś sposobu na uwydatnienie swoich piersi lub upływający czas czy karmienie piersią zmieniło ich wygląd – odwiedź naszą klinikę i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Zbedny tluszczyk wypelni biust
Specjalista
Aspazji

LipoLife 3G Liposukcja laserowa & lipotransfer - cennik

Ekspert Aspazji poleca. Cena podawana po indywidualnej konsultacji chirurgicznej.
Liposukcja pierwszy obszar 6000‑8000
Liposukcja drugi obszar 3000‑5000
Lipofilling piersi 5000‑8000
Lipofilling twarz 3000