Twoja skóra powraca do życia

27 maja 2016

W urządzeniu Maximus Trilipo™ specjalne głowice przeznaczone do zabiegów na twarz wykorzystują aż dwie technologie: Dynamiczną Aktywację Mięśni (DMA) i Falę Radiową (RF). Mała głowica precyzyjnie dotrze w okolice ust i nosa, natomiast średnia pozwoli na efektywną pracę w okolicach policzków i czoła. Ilość zabiegów potrzebna do uzyskania optymalnych rezultatów wynosi od 4 do 8 – wizyty odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu.

Twoja skora powraca do zycia

Jak wygląda sam zabieg? 

Przed rozpoczęciem zabiegu, na twarz nakładana jest gliceryna, aby umożliwić intensywną pracę urządzeniem. Następnie kosmetolog przechodzi do wykonywania masażu głowicą zgodnie z precyzyjną procedurą – poszczególne części mają osobne schematy działania. Pacjenci odczuwają ciepło i określają zabieg jako przyjemny. Precyzyjna Fala Radiowa intensywnie stymuluje naskórek i skórę właściwą do odnowy. Uruchomienie DMA wprawia dodatkowo odpowiednie mięśnie w delikatne, regularne drgania – nazwano je “gimnastyką mięśni”. Wspomagają one modelowanie owalu twarzy. Dwa rozmiary głowic (średnia i mała) zapewniają efektywność zabiegu na każdym centymetrze twarzy i szyi. 

Na co zwrócić uwagę?

Przeciwwskazaniami, które wykluczamy podczas wywiadu przed pierwszym zabiegiem, są: implanty w okolicy zabiegowej, ciąża i karmienie piersią, nowotwór lub historia nowotworowa, choroby serca, epilepsja, uszkodzenia nerwów, neuropatia, zażywanie immunosupresyjnych leków oraz opryszczka.

Czego spodziewać się po wykonaniu serii zabiegów? 

Efektem działania technologii TriLipo™ RF i TriLipo™ DMA jest:

  • poprawa owalu twarzy, 
  • redukcja drobnych zmarszczek, 
  • ujędrnienie i zagęszczenie wiotkiej skóry,
  • zwiększenie napięcia i poprawa struktury skóry,
  • wyraźne podkreślenie kości policzkowych,
  • redukcja zasinień i rozświetlenie całego obszaru poddanego zabiegowi.

Wielu Pacjentkom i Pacjentom zależy obecnie na jak najbardziej naturalnym efekcie zabiegów. Chcą wyglądać na wypoczętych, jak po wakacyjnym urlopie. Właśnie takie rezultaty uzyskuje się po wykonaniu zabiegu urządzeniem Maximus Trilipo™. Skóra wygląda młodziej, dostaje zastrzyk energii i nabiera jędrności. Przywrócony zostaje jej naturalny blask!

Co o Maximusie mówią nasze pacjentki?

„Podczas zabiegu czułam delikatne ciepło. Pani kosmetolog uprzedziła mnie, że skóra może być lekko czerwona, ale maska nałożona na koniec dała przyjemne, chłodzące odczucie” - podsumowuje zabieg Maximus Trilipo™ 55-letnia Pacjentka Instytutu Zdrowia i Urody Aspazja

Twoja skora powraca do zycia

Masaż endermologiczny na okolię twarzy i szyi

Kolagen w naszej skórze jest odpowiedzialny za jędrność skóry, elastyna za jej sprężystość, kwas hialuronowy zapewnia odpowiednie nawilżenie i daje objętość. Fibroblasty to swoiści architekci skóry. Nadają gęstość, blask oraz miękkość. Po około 25. roku życia stopniowo przestajemy być zadowoleni z „pracy” fibroblastów – na skórze pojawiają się pierwsze oznaki procesów starzenia, następuje także zmiana konturów twarzy i utrata naturalnego blasku. Wówczas na ratunek przychodzi zabieg Endermolift™ wykonywany na urządzeniu Endermologie Endermolab 2. Podczas badań naukowych przeprowadzonych w 2013 roku we Francji potwierdzono, że opisywana metoda jest pierwszą technologią, która zwiększa naturalną syntezę kwasu hialuronowego aż o 80% oraz produkcję nowego kolagenu i elastyny. 

Procedura zabiegowa

Proponowana ilość zabiegów to około 10-15 wizyt. Do wyboru mamy półgodzinne programy obejmujące stymulację całej twarzy i szyi lub krótkie sesje, które trwają od 10 do 15 minut i działają na wybrany przez Pacjenta obszar, np. na opuchnięte i podkrążone oczy, podwójny podbródek, dłonie czy okolice ust. Każdy z nich możemy również wkomponować do dowolnego zabiegu na twarz, by podwoić jego działanie.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania, które wykluczamy podczas wywiadu przy pierwszej wizycie to: opryszczka, infekcje i stany zapalne trądziku, bielactwo, infekcje, skórne wysypki, nowotwór, stany zapalne oraz przyjmowanie antykoagulantów.

Co o Endermologie mówią nasze Pacjentki?

„O zabiegu Endermolift mogę powiedzieć, że jest przyjemny, komfortowy. Na twarzy czuć lekkie oklepywanie oraz zassanie.” - mówi 42-letnia Pacjentka Instytutu Zdrowia i Urody Aspazja.

Męska sprawa

Zabieg Endermolift szczególnie doceniany jest przez Panów ze względu na szybkość, bezbolesność, skuteczność i bezinwazyjność. Obecnie nie tylko od płci pięknej wymaga się zadbanego wyglądu, jednak większość mężczyzn nie jest chętna do codziennej pielęgnacji i poddawania się profesjonalnym zabiegom. 
Zabieg Endermolift™ jest odpowiedzią na potrzeby właśnie takich Panów – pracujących, ceniących swój czas i chcących pielęgnować swoją męskość. Bezpośrednio po szybkiej sesji mogą wrócić do codziennych obowiązków. Zabiegi Endermolift idealnie pasują do ich stylu życia!

Twoja skora powraca do zycia

Profesjonalne podejście do pielęgnacji

Tak, jak aktywność fizyczna potrzebna jest do utrzymania mięśni w dobrej kondycji, tak samo komórki młodości wymagają stymulacji do dalszej pracy. W niewielu miejscach w Polsce można znaleźć zabiegi wykonywane na elitarnych urządzeniach Endermologie™ Endermolab 2 i Maximus Trilipo™.

ZADZWOŃ POD NUMER 8 407 488 LUB 518 594 270
I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

TEKST ARCHIWALNY - opublikowany przed wprowadzeniem ustawy o wyrobach medycznych.

Twoja skora powraca do zycia
Specjalista
Aspazji