TOP 5 zabiegi stymulujące 2022

8 lutego 2022

Profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej od lat cieszą się nieprzerwaną popularnością, a grono ich zwolenników stale się powiększa. Postrzeganie ich jedynie jako procedur zabiegowych, mających na celu uzyskanie oczekiwanych rezultatów jest niepełnym obrazem całości. Z pewnością efekt zabiegu jest jednym z kluczowych aspektów, jednak możliwość zadbania o siebie – zdrowie i urodę swojej skóry  nie pozostaje bez znaczenia. Poczucie, że robimy coś właściwego dla swojego ciała, jest bardzo ważna.

Zabiegi o działaniu stymulującym

Przedstawiamy zestawienie zabiegów przygotowane z myślą o osobach zainteresowanych najwyższym standardem oraz najlepszymi efektami w danej kategorii zabiegowej, a więc takich, które  działają stymulująco i regenerująco na skórę. Oto propozycje, o których mowa!

Nucleofill

Swoje działanie Nucleofill zawdzięcza wykorzystaniu nowoczesnych polinukleotydów, które wykazują zdolność do stymulowania komórek skóry. Co ciekawe, preparat nie zawiera kwasu hialuronowego. Zabieg działa trzypoziomowo, bowiem przy jego użyciu możliwy jest do uzyskania kolejno efekt liftingu, antyoksydacji i nawilżenia. Pierwszy etap ma na celu zagęszczenie i ujędrnienie skóry, drugi – zredukowanie poziomu stresu oksydacyjnego w skórze, natomiast ostatni odpowiada za zapewnienie jej widocznego nawilżenia. W połączeniu odpowiadają za pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych skóry, dzięki którym jest ona w stanie odzyskać blask oraz jędrność. Zazwyczaj stosowana jest seria składającą się z 4 zabiegów, dzięki której możliwy do uzyskania efekt jest silniejszy i trwalszy.

Genesis

Bezbolesny laser, powodujący jedynie delikatne i przyjemne uczucie ciepła na skórze podczas zabiegu, jest ciekawą alternatywą dla nieco bardziej inwazyjnych procedur. Dodatkową jego zaletą jest fakt, że zabieg można wykonywać przez cały rok. Nie wymaga rekonwalescencji, nie powoduje fotouczulenia ani śladów zabiegu na skórze. Polega na podgrzewaniu płytkich warstw skóry przy wykorzystaniu emitowanych przez głowicę Genesis fal lasera. Stwarza możliwość wygładzenia drobnych zmarszczek, bowiem stymuluje skórę do wytwarzania nowego kolagenu. Za sprawą pobudzania skóry do naturalnych procesów regeneracyjnych wykazuje działanie odmładzające i odświeżające. Dodatkowym efektem jest niwelowanie rumienia utrwalonego i rumienia napadowego. W celu uzyskania widocznych rezultatów zabieg wykonuje się w seriach, składających się z 4, 8 lub 12 zabiegów, w zależności od potrzeb skóry.

Karboksyterapia

Karboksyterapia to stymulacja z wykorzystaniem medycznego dwutlenku węgla. Polega na śródskórnym lub podskórnym aplikowaniu CO2 poprzez wykonywanie mikronakłuć. Zabiegi wykonywane są wyłącznie przez lekarza – jest to terapia medyczna, a podczas zabiegu w sposób ciągły monitorowane jest napięcie skóry oraz ilość wprowadzanego gazu. Zabieg wykazuje zdolność do stymulowania syntezy kolagenu, a tym samym umożliwia zwiększenie sprężystości oraz wygładzenie powierzchni skóry. Jest to możliwe, ponieważ dwutlenek węgla reguluje przepływ krwi w tkankach stymulując rozrost naczyń włosowatych. Dzięki temu tkanki mogą zostać lepiej odżywione i dotlenione. Cykl terapii jest każdorazowo spersonalizowany, jednak zazwyczaj wykonuje się serię, na którą składa się 4 lub 8 zabiegów.

Icoone DermaLift

Przyjemna procedura zabiegowa, będąca autorskim połączeniem Icoone Laser med. 2 z chętnie wybieranymi zabiegami Dermalogica. Duet ma na celu spotęgowanie efektu. Działanie Icoone przygotowuje skórę do lepszego i głębszego wchłaniania serum i masek aplikowanych w późniejszym etapie zabiegu. Metoda Icoone DermaLift może przyczynić się także do stymulacji naturalnej produkcji kolagenu i elastyny. Dobór procedury w taki sposób zwiększa szansę na uzyskanie efektów w postaci ujędrnionej, wygładzonej i nawilżonej skóry twarzy, a więc aspektów odpowiadających za jej promienny i zdrowy wygląd. Polecamy, gdyż jest to najsilniejsza, nieinwazyjna terapia kosmetologiczna dostępna w Aspazji. Standardowo proponowana jest seria składająca się z 5, 10 lub 15 zabiegów.

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe to używany do zabiegu preparat, który uzyskiwany jest z krwi Pacjenta. Aplikuje się go na skórę metodą nakłuć. W momencie nakłucia skóra otrzymuje sygnał do rozpoczęcia naturalnych procesów regeneracyjnych w obszarze objętym zabiegiem. Jest to mechanizm analogiczny do gojenia skaleczenia, bowiem następuje namnażanie komórek naskórka i stymulowanie ich do dojrzewania. Pacjenci po serii składającej się z 3 zabiegów dostrzegają rezultaty w postaci regeneracji i odżywienia skóry oraz poprawy jej witalności, a więc obserwują wszystkie te procesy, które zazwyczaj określane są jako szeroko pojęte odmłodzenie i stymulacja skóry starzejącej.

Zabiegi o działaniu stymulującym – dla kogo?

Niniejsze zabiegi stanowią doskonałą propozycję dla wszystkich, których nie interesują przestarzałe rozwiązania, ale te nowoczesne, a jednocześnie sprawdzone i posiadające wielu zachwyconych efektami odbiorców. Są one szczególnie chętnie wybierane przez Pacjentów nastawionych na pielęgnację, którzy szukają delikatniejszych i spokojniejszych zabiegów, niewymagających uciążliwego gojenia. Wraz z wykonywaniem serii zabiegów możliwe jest uzyskanie efektu narastającego, co stanowi ich dodatkowy atut. Efekt nie pojawia się od razu, powiększa się każdego dnia przez kolejne ok. 3 miesiące. To doskonała opcja w przypadku, gdy chcesz dopiero zacząć przygodę z medycyną estetyczną i obawiasz się intensywniejszych terapii.

TEKST ARCHIWALNY - opublikowany przed wprowadzeniem ustawy o wyrobach medycznych.

Top5 zabiegi stymulujace 2022
Specjalista
Aspazji

Genesis - cennik

Bezinwazyjne odmładzanie oraz usuwanie blizn i rumienia.

Twarz, szyja, dekolt, dłonie 1200
Twarz, szyja, dekolt 1000
Twarz, szyja 800
Twarz 600
Seria 4 zabiegów -10%
Seria 8 zabiegów -20%
Seria 12 zabiegów -30%