2w1: Peeling i lifting

8 sierpnia 2015

Jednego przepisu na młody i zdrowy wygląd nie ma – wiele zależy od naszych indywidualnych predyspozycji, czyli od naszych genów. Duży wpływ ma również sposób w jaki zadbamy o naszą skórę. Kremy na dzień, kremy na noc, peelingi, maseczki nawilżające i odżywcze – to robimy dla siebie na co dzień. Co pewien czas korzystamy z usług medycyny estetycznej – peelingi chemiczne i mezoterapia były dotąd najczęściej wybieranymi zabiegami odmładzającymi. Nowy rok przyniósł nam kolejne osiągnięcie w tej dziedzinie – peeling liftingujący PQ-Age.

Nowa skóra

Peelingi chemiczne kojarzyły nam się ze skutecznym złuszczaniem zrogowaciałego naskórka i pobudzaniem skóry do produkcji kolagenu, lecz o efekcie liftingu żadna z nas nawet nie marzyła. Dobra wiadomość! Niedawno stworzono innowacyjny produkt, który łączy w sobie właściwości zarówno peelingujące, jak i liftingujące. Jest to PQ-Age – zabieg nazywany przez dermatologów „nową skórą”. Popularne dotychczas peelingi wnikały głęboko w skórę dając doskonały efekt złuszczenia i wygładzenia skóry twarzy – działanie PQ-Age różni się od nich. Jego innowacyjność i niezawodność polega na tym, że podczas głębokiej stymulacji skóry właściwej, nie narusza jej powierzchni i nie wiąże się ze złuszczaniem naskórka.

Efekt, czyli gładsza i młodsza skóra jest natychmiastowy. Porównuje się go z działaniem mezoterapii. Seria 6 zabiegów sprawia, że nasza skóra zostaje odnowiona, napięta i rozświetlona na dłużej.

W służbie piękna

Niespotykany dotąd efekt peelingu zapewnia unikalne połączenie czterech substancji czynnych: kwasu trójchlorooctowego (TCA), kwasu kojowego, nadtlenku mocznika oraz koenzymu Q10. TCA 34% rozjaśnia i wygładza skórę, usuwa przebarwienia i drobne blizny, a dzięki nadtlenkowi mocznika (5%), który również ma działanie rozjaśniające, nie dochodzi do złuszczania skóry. Kwas kojowy przede wszystkim ma właściwości depigmentacyjne, ale również antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwutleniające, natomiast znany koenzym Q10 to eliksir młodości. 

Pq age peeling i lifting

Przed ważnym wyjściem

Ten innowacyjny zabieg polecany jest głównie osobom chcącym usunąć drobne zmarszczki i blizny oraz wygładzić rozstępy, jednak to nie koniec jego możliwości. Peeling PQ-Age to doskonały sposób na przygotowanie się do ważnego wyjścia. W trakcie zabiegu peeling jest wmasowywany w skórę, 
a efekt liftingujący jest widoczny natychmiast – skóra jest napięta i nawilżona. Peelingowi PQ-Age można poddać się w Instytucie Zdrowia i Urody Aspazja o każdej porze roku – nie jest on fotouczulający.

“Gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu. Po pierwszej aplikacji wyraźne odmłodzenie i rozświetlenie utrzymuje się kilka dni, dlatego jest to idealny zabieg bankietowy np. przed ślubem. Po całej serii efekt jest trwały, dzięki zapewnieniu głębokiej stymulacji, bez naruszenia powierzchni skóry właściwej” – wypowiada się lek. med. Przemysław Trzeciak. 

 

ZADZWOŃ POD NUMER 8 407 488 LUB 518 594 270
I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

TEKST ARCHIWALNY - opublikowany przed wprowadzeniem ustawy o wyrobach medycznych.

Pq age peeling i lifting
mgr inż.
Anna Marzena
Trzeciak

! Peelingi chemiczne - cennik

DermaPeel+: Autorski zabieg Aspazji 4w1. Indywidualne połączenie peelingu, mezoterapii igłowej, stężonego serum i maski nawilżającej!

Peelingi PQ-Age
Pakiet 6 zabiegów - Twarz i szyja 1890
Pakiet 3 zabiegów - Twarz i szyja 1000
Twarz i szyja 370
Twarz i szyja + płat Princess 420
Peelingi Purles
Twarz 150
Twarz, szyja, dekolt 300
Łydki lub uda 500
Pośladki 200
Ramiona 350
Do zabiegu - Twarz 70
Do zabiegu - Twarz, szyja, dekolt 140
Mezoterapia mikroigłowa DermaPeel+
Twarz 330
Twarz, szyja, dekolt 495
Peelingi Retix.C
Twarz, szyja, dekolt 400
Twarz 200