Pomysł na prezent dla mężczyzny - Magneffio

16 listopada 2021

W ciągu roku jest całe mnóstwo wyjątkowych okazji – święta, urodziny, imieniny, Mikołajki, rocznica związku. Na każdą z nich potrzebny jest pomysł na prezent, bowiem im częściej obdarowujemy tę samą osobę na różne okazje, tym szybciej kończą nam się kreatywne i niebanalne koncepcje. Im bliżej szczególnego dnia, tym częściej zadajemy sobie pytanie: jaki prezent kupić?

Nie masz pomysłu? Pomyśleliśmy o tym za Ciebie. W Instytucie Aspazja mamy wyjątkowy prezent dla mężczyzny, który doskonale sprawdzi się na każdą z możliwych okazji.

Pomysl na prezent dla mezczyzny magneffio

Poznaj Magneffio

Magneffio to urządzenie do elektrostymulacji mięśniowej, wykorzystujące fale elektromagnetyczne. Dzięki temu wytwarza się kropelkowo-powietrzna fala Cooling, silnie pobudzająca mięśnie do działania i wykonywania intensywnych spięć i rozkurczeń – podobnych, jak podczas treningu na siłowni. Dochodzi do supramaksymalnych skurczy mięśni - silniejszych niż przy klasycznym treningu. Sygnał o wzmożonych skurczach mięśni dociera do mózgu, dostarczając informację o rosnącym zapotrzebowaniu na energię. Komunikat ten zapoczątkowuje pobieranie dużej ilości energii z komórek tłuszczowych. Za sprawą tego rozpoczyna się proces rozpadu adipocytów, czyli redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej okalającej mięśnie.

Jakie korzyści przynoszą zabiegi z użyciem Magneffio?

Zalet korzystania z nowoczesnego oraz innowacyjnego urządzenia, jakim jest Magneffio jest wiele. Poniżej przedstawiamy najważniejsze spośród nich. Niech stanowią one wyczerpującą odpowiedź na pytanie, czy jest to dobry pomysł na prezent dla mężczyzny.

Wygoda i bezpieczeństwo

Korzystanie z Magneffio nie wiąże się z koniecznością regularnego uczęszczania na siłownię i wykonywania męczących treningów. Dla osób, które nie są zwolennikami tego typu aktywności, ponieważ nie dostarczają im one przyjemności oraz satysfakcji, to rozwiązanie z pewnością okaże się wyjątkowo komfortowe. Zwłaszcza, że efekty uzyskane dzięki Magneffio mogą być szybsze niż podczas intensywnego treningu na siłowni. Jest to duża oszczędność cennego czasu, którego obecnie wszystkim brakuje. Co więcej, w przypadku korzystania z tego urządzenia, nie istnieje ryzyko nabawienia się jakiejkolwiek kontuzji, co zdarza się niezwykle często podczas tradycyjnych treningów. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Magneffio są całkowicie bezpieczne dla zdrowia użytkowników. Czy można sobie wyobrazić lepsze prezenty dla mężczyzn?

Wymodelowana sylwetka

Zabieg przy użyciu Magneffio nie tylko redukuje zbędną tkankę tłuszczową, ale również wzmacnia i rozbudowuje mięśnie. Dzięki temu sylwetka staje się nie tylko bardziej smukła i wysportowana, ale także ujędrniona. Skóra jest odmłodzona, zregenerowana i napięta. Zabiegi nie muszą obejmować całego ciała, ale jedynie konkretne jego partie. Dzięki temu, obdarowywany mężczyzna może zabiegi ukierunkować zarówno na brzuch, uda czy pośladki, jak również na ramiona czy klatkę piersiową. Jest to więc rewelacyjny pomysł na prezent dla mężczyzny, który chciałby mieć wyrzeźbione, zdrowo wyglądające ciało, pozbawione nadmiaru tkanki tłuszczowej, a dodatkowo – wzmocnić i rozbudować mięśnie. W przypadku rozszerzonego zabiegu Magneffio Max do fali elektromagnetycznej dołączamy wyszczuplającą nieinwazyjną liposukcję ultradźwiękową, ujędrniającą falę radiofrekwencji i drenujący masaż limfatyczny danego, poddawanego zabiegowi obszaru.

Dlaczego warto kupić prezent dla mężczyzny właśnie u nas?

Instytut Aspazja to miejsce prowadzone z pasją przez Zespół profesjonalistów. Dbamy nie tylko o zadowalające efekty zabiegów, ale również o bezpieczeństwo Pacjentów, korzystających z naszych usług. Kupując u nas prezent dla mężczyzny w postaci zabiegów Magneffio masz nie tylko gwarancję satysfakcjonujących rezultatów, ale także pewność, że zabiegi zostaną przeprowadzone przez ekspertów w dziedzinie medycyny estetycznej oraz kosmetologii przy użyciu najwyższej klasy sprzętu, spełniającego najsurowsze kryteria jakości. Kwestie bezpieczeństwa oraz jakości usług są dla nas priorytetowe. Czy może być lepszy pomysł na prezent dla mężczyzny niż taki, który łączy w sobie efekty w postaci wymodelowanej sylwetki, a ponadto jest bardzo wygodny oraz całkowicie bezpieczny? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi “nie”, to znaczy, że najlepszy prezent dla mężczyzny, jaki możesz kupić to Magneffio!

Pomysl na prezent dla mezczyzny magneffio
Specjalista
Aspazji

Magneffio i Magneffio MAX - cennik

NOWOŚĆ! Buduj mięśnie i spalaj tkankę tłuszczową bez wysiłku.
Najwięcej KORZYŚCI: Magneffio Max - poza 30min falę elektromagnetyczną wzbogacony został o 10min drenażu limfatycznego (usunięcie zastojów wodnych, ujędrnienie, napięcie skóry) i 10min stymulacji radiofrekwencją (rozgrzanie przed pracą mięśni, ujędrnienie, redukcja tkanki tłuszczowej).

Magneffio zabieg 30' 200
Magneffio pakiet 6 zabiegów 30' 1 200 960
Magneffio pakiet 12 zabiegów 30' 2 400 1560
Magneffio pakiet 18 zabiegów 30' 3 600 1800
Magneffio zabieg 30' do zabiegu na ciało 200 110
Magneffio zabieg 10' - fizjoterapia 100
Magneffio MAX zabieg 50' 450
Magneffio MAX pakiet 6 zabiegów 50' 2 700 2160
Magneffio MAX pakiet 12 zabiegów 50' 5 400 3510
Magneffio MAX pakiet 18 zabiegów 50' 8 100 4050