Plazma – co to takiego?

27 stycznia 2017

Włosi znają się na wyglądzie, na modzie i … na medycynie estetycznej! To właśnie we Włoszech powstał istny wehikuł czasu. Urządzenie, które jest w stanie odmłodzić Twoją twarz nawet o 5 lat. Jak to możliwe?

Plazma starej generacji

Świat zna urządzenia bazujące na tej technologii już od kilkunastu lat, jednak do tej pory wszystkie z nich obarczone były kilkoma mankamentami. Pomimo, że lekarz miał w dłoniach innowacyjną technologię była to technologia niedopracowana: zabieg choć precyzyjny, nadal należał do tych średnio inwazyjnych, łączył się z nadmiernym przegrzaniem tkanek, a co za tym idzie z opuchlizną, mocnym zaczerwienieniem i dosyć długim czasem gojenia. A co najważniejsze – zabieg ten był w małym stopniu kalibrowalny do potrzeb pacjenta. To wszystko wpływało na komfort i bezpieczeństwo zabiegu.

Nowość prosto z Włoch!

Lata doświadczeń zaowocowały nową technologią, która w ręku doświadczonego lekarza może zdziałać cuda. Nowe podejście do zabiegów z wykorzystaniem plazmy to:

  • Wyższy certyfikat bezpieczeństwa (IIA zamiast IIB)
  • Aż 25 trybów pracy, które lekarz indywidualnie dobiera do potrzeb skóry pacjenta
  • Szybsze gojenie, mniejsze zaczerwienienie i opuchnięcie
  • Lepsze, bardziej spektakularne efekty, dzięki możliwości pracy na większych mocach

Plazma co to takiego

Plazma dobra na?

Zabiegi z wykorzystaniem plazmy to przede wszystkim plastyka powiek – zarówno górnych, jak i dolnych. Choć pacjent w ogóle nie czuje, że podczas zabiegu działamy temperaturą ponad 2000°C, to właśnie dzięki niej lekarz odparowuje zbędną tkankę pozostawiając wszystko dookoła nienaruszone. Technologia plazmy z racji swojego bezpieczeństwa z powodzeniem sprawdza się nawet w tak wrażliwej okolicy jaką jest oko. Po zabiegu pacjent widzi natychmiastowy efekt w postaci skrócenia opadniętej powieki, a po miesiącu bonusowy rezultat zabiegu – gęstszą, ujędrnioną i bardziej napiętą skórę.

Tego nie znajdziesz nigdzie indziej!

D.A.S. medical to świetne urządzenie, ale Aspazja nie poprzestaje na byciu świetną. W standardzie pełnej procedury z wykorzystaniem plazmy zawarliśmy dodatkowo osocze bogatopłytkowe oraz naświetlanie lampą LED TriWings Body. Dzięki połączonemu działaniu aż 3 zabiegów w 1 doświadczysz najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu zarówno w trakcie, jak i po zabiegu. Co więcej, te dodatkowe zabiegi sprawią, że skóra wyciszy się jeszcze szybciej, a efekt będzie jeszcze lepszy.

Zdecydowanie polecam zabieg innowacyjną plazmą D.A.S. medical w połączeniu z osoczem bogatopłytlkowym i naświetlaniem lampą TriWings Body osobom, które borykają się z problemem opadających powiek – lek. med. Przemysław Trzeciak

Gdy poczujesz, że Twoje powieki potrzebują odmłodzenia - wiesz co zrobić.

ZADZWOŃ POD NUMER 8 407 488 LUB 518 594 270
I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

TEKST ARCHIWALNY - opublikowany przed wprowadzeniem ustawy o wyrobach medycznych.

Plazma co to takiego
lek. med.
Przemysław
Trzeciak
Więcej informacji o: