Pandemia a zabiegi medycyny

7 lipca 2020

Osoby, które na co dzień korzystały z dobrodziejstw medycyny estetycznej, przez okres lockdownu miały utrudniony dostęp do usług klinik urody. Na szczęście, powoli wszystko wraca do normy i mimo faktu, że pandemia nadal trwa, nauczyliśmy się z nią żyć. A pacjenci, którzy pragną poprawić swoją sylwetkę lub wygląd twarzy mogą spokojnie powrócić do gabinetów, nie obawiając się o swoje bezpieczeństwo.

Pandemia a zabiegi medycyny

U nas jesteś bezpieczna!

Odwiedzając Instytut Aspazja, możesz mieć pewność, że nasza klinika medycyny estetycznej spełnia wszelkie normy higieniczno-sanitarne. Co za tym idzie, dbamy o najwyższą jakość obsługi i bezpieczeństwo naszych pacjentów. Wprowadziliśmy szereg restrykcyjnych procedur, które mają chronić zdrowie pacjentów oraz Zespołu w tym trudnym czasie, dzięki czemu dajemy Ci gwarancję, że w naszym Instytucie jesteś pod najlepszą opieką. Dlatego bez obaw możesz poddać się zabiegom na twarz i ciało.

Wykorzystaj czas pandemii dla siebie

W chwili obecnej można wykonywać wszystkie zabiegi, pandemia nie sprawiła, że jakieś procedury stały się niebezpieczne. Wręcz przeciwnie, dodatkowe środki ostrożności wprowadzone w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa, minimalizują ryzyko zakażenia pacjentów, jak i Zespołu. Dlatego wybierając klinikę medycyny estetycznej, ważne jest, by skorzystać ze sprawdzonego i bezpiecznego miejsca. W Instytucie Aspazja dokładamy wszelkich starań, byś podczas każdej procedury czuła się zrelaksowana i w pełni zaopiekowana.

Wydawać by się mogło, że pandemia koronawirusa sprawi, że większość zaplanowanych zabiegów zostanie anulowana lub przełożona na późniejszy termin. Jednak po ponownym otwarciu naszej kliniki urody zauważyliśmy, że potrzeby naszych pacjentów na niektóre zabiegi zdecydowanie wzrosły. Nasze pacjentki podkreślają, że obowiązek zakrywania twarzy i nosa to idealna okazja do skorzystania z pomocy kosmetologa czy lekarza medycyny estetycznej. Mimo, że większość oferowanych przez nas zabiegów jest mało inwazyjna, niektóre mogą wywoływać opuchliznę lub lekkie zaczerwienienie od kilku godzin do kilku dni po procedurze. Dotychczas wiązało się to z pozostaniem w domu do czasu ustąpienia objawów. W obecnej sytuacji, gdy w wielu miejscach obowiązuje nakaz noszenia masek ochronnych, możesz spokojnie zakryć twarz i nie przejmować się, że ktoś ze znajomych lub współpracowników zauważy świeże zmiany pozabiegowe. Dzięki temu rekonwalescencja jest wygodniejsza, a Ty nie musisz dzielić się informacją o poddaniu się zabiegowi, jeśli nie masz na to ochoty.

Jakie zabiegi warto wykonać podczas pandemii?

Lato to okres, kiedy unika się zabiegów mogących wywołać fotouczulenie. Wciąż jednak możesz działać, aby przywracać zdrowie i urodę swojej skórze. Specjalnie dla niej wprowadziliśmy zabiegi, które możesz bezpiecznie wykonywać latem. Świetnym wyborem będzie liftingujący Infini RF, odmładzający Genesis lub nawilżające mezoterapie. Także pielęgnacja kosmetologiczna z wykorzystaniem substancji aktywnych czy całorocznych peelingów to dobry sposób na dbanie o skórę w lecie.  
Najważniejsze, to wybrać sprawdzoną klinikę, która spełnia wszystkie obostrzenia sanepidu i ministerstwa zdrowia, a Zespół ma świadomość powagi sytuacji. Umów się na wizytę z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej, po konsultacji wybierz odpowiadający Ci zabieg i skorzystaj z naszej pomocy.

Jakie zasady wprowadziliśmy?

  1. Obsługujemy tylko wcześniej umówionych pacjentów. Zapraszamy ich telefonicznie, po wyjściu wcześniejszej osoby i zdezynfekowaniu pomieszczenia zabiegowego oraz recepcji.
  2. W Instytucie może przebywać ograniczona liczba pacjentów. Poczekalnia do odwołania jest nieczynna – pacjent na zabieg oczekuje poza Instytutem Aspazja. Na recepcji obsługiwana jest w danym czasie jedna osoba. Pacjent wchodzi na teren Instytutu bez osób towarzyszących.
  3. Na terenie Aspazji jest obowiązek noszenia przez wszystkich maseczek zakrywając usta i nos. Przy wejściu następuje dezynfekcja dłoni, zmierzenie temperatury oraz wypełnienie Karty Zdrowia kwalifikującej do spotkania ze specjalistą. Obsługujemy jedynie zdrowe osoby.
  4. Przestrzeń Aspazji – gabinety i przestrzeń wspólna – jest regularnie sprzątana, dezynfekowana i odkażana. Pracujemy na certyfikowanych środkach dezynfekcyjnych oraz lampach UV-C, jonizatorach powietrza, ozonatorze i mechanicznej wymianie powietrza. Wprowadziliśmy także plastikowe przegrody na recepcji, w gabinetach konsultacyjnych oraz manicure.
  5. Aby ograniczyć czas przebywania pacjenta w Instytucie Aspazja prosimy o przybywanie bez makijażu w przypadku zabiegów na twarz. Możliwe jest także samodzielne znieczulenie – po konsultacji z lekarzem – przed zabiegami, które tego wymagają np. osocze bogatopłytkowe czy laser CO2 lub Infini RF.
  6. Preferujemy płatności bezgotówkowe.

Instytut Aspazja – poczuj się jak u siebie

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 spowodowała, że wszyscy poczuliśmy lęk i wycofaliśmy się z codziennych aktywności. Niestety na razie musimy nauczyć się żyć z cieniem wirusa i oswoić się z nowymi realiami. Przestrzeganie ścisłych zasad higieny i dezynfekcji oraz stosowanie się do zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego, pozwala znacząco ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. W Aspazji, robimy wszystko, aby korzystanie z naszych usług było doświadczeniem relaksującym i w pełni bezpiecznym. Zapewniamy, że podczas wizytywszelkie powierzchnie i powietrze będą dokładnie zdezynfekowane, a kontakt z członkami naszego Zespołu będzie zminimalizowany. Zapraszamy!

Pandemia a zabiegi medycyny
Specjalista
Aspazji

Infini RF – mikroigłowy termolifting - cennik

Osocze bogatopłytkowe oraz naświetlanie lampami TriWings Body (fototerapia LED) gratis. Przy 2 okolicach oszczędzasz od 155 do 440zł! Przy 3 okolicach oszczędzasz od 510 do nawet 1280zł!
Cała twarz 1600
Dół twarzy + okolica oka 1400
Dół twarzy 1100
Szyja 1200
Okolice ust 750
Ramiona 1400
Dekolt pełny 1600
Dekolt - mostek 800
Brzuch 1000‑2000
Pośladki 1000‑2000
Uda 1000‑2400
Okolice kolan 1000
Dwie okolice -10%
Trzy okolice -20%