Ostatni moment na plazmę

3 marca 2020

Mówi się, że „oczy są zwierciadłem duszy”. To przez nie łapiemy kontakt z drugim człowiekiem i jesteśmy w stanie przekazać trudne do wypowiedzenia emocje. Jednak to właśnie oczy są najbardziej narażone na zmarszczki mimiczne i to po nich najwyraźniej widać upływ czasu. Jeśli pragniesz odmłodzić swoje spojrzenie na wiosnę już dziś umów się na zabieg Plazma D.A.S. medical w Instytucie Aspazja.

Ostatni moment na plazme

Plastyka powiek bez skalpela

Zastanawiasz się, co kryje się za nazwą zabiegu Plazma D.A.S. medical? To nowatorska procedura, którą stosuje się do korekty powiek górnych i dolnych. Terapia polega na oddziaływaniu na skórę temperaturą ponad 2000°C w wyniku czego nadmierna tkanka zostaje odparowana. Energia działająca w konkretnym punkcie (1mm2) nie uszkadza tkanek otaczających, co przekłada się na lepsze efekty i zmniejszenie bólu. Innowacyjne urządzenie, przy pomocy którego lekarz wykonuje zabieg posiada aż 25 trybów pracy, co pozwala na indywidualną kalibrację mocy do potrzeb pacjenta. Technologia posiada wysoki certyfikat bezpieczeństwa (IIA), co sprawia, że poddanie się zabiegowi nie wiąże się z ryzykiem, a sama procedura jest komfortowa.

Odświeżone spojrzenie odejmie Ci kilka lat!

Jak większość zabiegów medycyny estetycznej, terapię Plazma D.A.S. medical warto zaplanować w odpowiednim momencie. Zabieg ten zwiększa ryzyko fotouczulenia, które utrzymywać się może do półtora miesiąca po jego wykonaniu. Oznacza to, że przez ten czas nie powinnaś wystawiać się na działanie promieni słonecznych. Stosuj także kremy z wysokim filtrem UV oraz noś okulary przeciwsłoneczne podczas wyjścia do sklepu, a nawet jazdy samochodem, ponieważ promienie słoneczne mogą przenikać przez szkło.
Zabieg Plazma D.A.S. medical nie jest inwazyjny, w zależności od dobranej mocy obrzęk może się utrzymywać od jednego do dwóch dni, natomiast ewentualne strupki znikają po około pięciu dniach. W ciągu kilku dni po zabiegu, skóra może być uwrażliwiona na dotyk i lekko zaczerwieniona, jednak gdy się zregeneruje, tkliwość zniknie.

Spektakularne efekty, czyli co daje zabieg Plazma D.A.S.?

Podstawowym wskazaniem do zabiegu jest ujędrnienie i rewitalizacja opadającej powieki, jednak urządzenie Plazma D.A.S. doskonale sprawdzi się także w redukcji drobnych zmarszczek w okolicach oczu i ust. Ilość zabiegów w serii to kwestia indywidualna i zależna jest od stanu wyjściowego skóry, a także Twoich oczekiwań. Urządzenie pozwala na selektywne usunięcie niepotrzebnego nadmiaru tkanki, bez naruszania i uszkadzania tkanek otaczających. W wyniku działania temperatury skóra pobudzona jest do naturalnego mechanizmu regeneracji i odbudowy, zwiększa się skurcz włókien elastyny oraz reorganizacja i stymulacja syntezy włókien kolagenowych.
Podczas pierwszej konsultacji z lekarzem z Instytutu Aspazja ustalisz jaka ilość zabiegów Plazmy D.A.S. medical będzie odpowiednia dla Ciebie. Być może wystarczy już jeden zabieg, by osiągnąć upragnione efekty. Jeśli jednak zmagasz się z mocno opadającą powieką lekarz zaproponuje Tobie serię trzech zabiegów w odstępie około półtora miesiąca lub blefaroplastykę, czyli chirurgiczny zabieg na opadające powieki.

Przygotuj się na wiosnę w Instytucie Aspazja

W naszej Klinice Medycyny Estetycznej na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby pacjentów. Dzięki temu możesz się u nas poczuć bezpiecznie i komfortowo. Zespół Instytutu Aspazja składa się z doświadczonych specjalistów, lekarzy oraz kosmetologów, którzy swoją pracę traktują jak pasję i podchodzą do pacjentów z empatią. Dysponujemy nowoczesnym, atestowanym sprzętem oraz korzystamy ze sprawdzonych preparatów, dzięki czemu odwiedzając Instytut Aspazja możesz być pewna, że każdy zabieg będzie wykonany w pełni profesjonalnie. Istniejemy w branży od ponad dekady, dlatego jesteśmy w stanie oferować najskuteczniejsze zabiegi, które przynoszą oczekiwane efekty. Przykładamy także dużą wagę do edukacji naszych Pacjentów, każdorazowo przekazujemy zalecenia pozabiegowe, tak by rezultaty utrzymywały się jak najdłużej.
Nie czekaj do wiosny, już dziś umów się na wizytę do Aspazji i sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Ostatni moment na plazme
Specjalista
Aspazji

Plazma D.A.S. medical - cennik

Nowość na rynku! Najbezpieczniejsza i najbardziej efektywna metoda plastyki powiek z wykorzystaniem plazmy. Przy 2 zabiegu, w ciągu 3 miesięcy, oszczędzasz od 130 do 230zł! Przy 3 zabiegu, w ciągu 6 miesięcy, oszczędzasz od 260 do nawet 460zł!
Plastyka powiek (górnych i dolnych) wraz z kurzymi łapkami 2300
Plastyka powiek (górnych lub dolnych) wraz z kurzymi łapkami 1300
Drugi zabieg, w ciągu 3 miesięcy -10%
Trzeci zabieg, w ciągu 6 miesięcy -20%