Ostatni moment na laserowe odmładzanie

11 lutego 2020

Nieśmiało zbliża się wiosna, słońce zachodzi trochę później i towarzyszy nam odrobinę dłużej niż jeszcze miesiąc temu. Do prawdziwie ciepłych dni zostało nam jeszcze trochę czasu, ale powoli możemy się przygotowywać na nowy sezon. Przedwiośnie to ostatni moment na zabiegi laserowe. Warto go wykorzystać!

AgeStop+ to jeden z najskuteczniejszych sposobów na odmłodzenie skóry, procedura ta jest jednym z najsilniejszych zabiegów, jakie oferuje medycyna estetyczna. Jednak, jak przy każdym zabiegu laserowym, trzeba odpowiednio zaplanować czas na jego wykonanie. Skóra po zabiegu laserowym jest wrażliwa i narażona na fotouczulenie przez około miesiąc, oznacza to w praktyce, że przez ten czas nie możemy eksponować jej na słońce.

Ostatni moment na laserowe odmladzanie

Czym jest fotouczulenie po zabiegu laserowym?

Fotouczulenie to reakcja alergiczna, mogąca wystąpić po niektórych zabiegach medycyny estetycznej. Do fotouczulenia dochodzi, gdy skóra po zabiegu laserowym wystawiana jest na działanie promieni słonecznych. Efektem mogą być przebarwienia, a w ostrzejszych przypadkach świąd czy zaczerwienienie, a nawet pojawienie się pęcherzy wypełnionych płynem. Dbając o bezpieczeństwo naszych pacjentów, dostosowujemy oferowane przez nas zabiegi do pory roku. Wiemy, że skóra po zabiegu laserowym przez miesiąc nie może być eksponowana na działanie promieni UV, niewskazane jest nie tylko typowe opalanie się czy wizyty w solarium, ale nawet dłuższe spacery w słoneczny dzień. Zdając sobie sprawę z możliwych powikłań, w Instytucie Aspazja nie wykonujemy zabiegów laserowych z wykorzystaniem lasera CO2 w okresie wiosenno-letnim, a przekazując wskazówki pozabiegowe zalecamy stosowanie kremów w wysokim filtrem SPF50+ jak np. SunShield Obagi 50+.

Zaplanuj terapię laserową w Instytucie Aspazja

Odwiedzając naszą Klinikę Urody, możesz mieć pewność że nasz Zespół zaplanuje dla Ciebie najlepszy czas na laserowe odmładzanie AgeStop+. Dzięki wiedzy naszych specjalistów oraz wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu Kliniki medycyny estetycznej, wiemy jak najlepiej dopasować terapię do Twoich potrzeb, a także sprawić, by zabieg był bezpieczny i przyniósł optymalne efekty. Dlatego zabiegi laserowe wykonujemy tylko w okresie jesienno-zimowym.

Na czym polega siła zabiegu AgeStop+?

Nasz autorski zabieg AgeStop+ to połączenie aż czterech procedur, które dzięki uzupełniającemu się działaniu, dają wyjątkowy efekt regeneracji skóry. Podczas godzinnej procedury, wykonywanej przez lekarza dermatologa, skóra poddawana jest działaniu dwóch laserów. Zabieg rozpoczyna się od terapii laserem frakcyjnym CO2, którego specjalny skaner wysyła precyzyjne wiązki o odpowiedniej mocy tworząc w skórze właściwej kontrolowane mikrouszkodzenia. W wyniku działania energii cieplnej, aktywuje się synteza kolagenu oraz procesy gojenia skóry. Kolejnym krokiem jest terapia laserem erbowym, który działa powierzchniowo na naskórku. Dzięki zastosowaniu aż dwóch laserów działających na różnych płaszczyznach, światło lasera wnika zarówno w naskórek, jak i głębsze warstwy skóry, co daje lepszy efekt oraz mocniejszą stymulację procesów naprawczych. Mikrokanaliki powstałe w skórze stymulują do odnowy, regener
acji i odmłodzenia skóry. Dodatkowo tak przygotowana skóra gotowa jest na trzeci etap jakim jest podanie osocza bogatopłytkowego, uzyskiwanego z krwi pacjenta (silna stymulacja do odnowy dzięki naturalnym czynnikom wzrostu). Ostatnim etapem jest naświetlnie lampami LED TriWingsBody. Leczenie osoczem pobudza produkcję kolagenu oraz stymuluje namnażanie komórek macierzystych, natomiast terapia lampami LED zwiększa naprężenie skóry, aktywuje mikrokrążenie, koi oraz przyspiesza proces gojenia po intensywnym zabiegu regeneracyjnym.

Efektami terapii AgeStop+ są:

  • Odmłodzenie skóry dzięki syntezie kolagenu i elastyny
  • Wypłycenie blizn, zmarszczek i redukcja widoczności porów
  • Poprawa kolorytu i redukcja przebarwień
  • Pobudzenie, odżywienie i szeroka regeneracja skóry starzejącej się i z widocznymi niedoskonałościami

Postaw na spektakularne rezultaty – wybierz terapię AgeStop+

Odnowa skóry i jej głęboka przebudowa to najważniejsze, ale nie wszystkie efekty działania zabiegu AgeStop+. Dzięki połączonej sile aż czterech procedur poczujesz, że Twoja skóra będzie rozjaśniona, zmarszczki i pory spłycone, a koloryt ujednolicony. Podczas pierwszej konsultacji z lekarzem, ustalisz oczekiwane rezultaty, a specjalista dobierze odpowiednią ilość zabiegów w serii, dostosowaną do potrzeb Twojej skóry. Pierwsze rezultaty widoczne są już po jednym zabiegu. Zaplanuj już dziś odmładzanie w Instytucie Aspazja i ciesz się piękną skórą na wiosnę!

TEKST ARCHIWALNY - opublikowany przed wprowadzeniem ustawy o wyrobach medycznych.

Ostatni moment na laserowe odmladzanie
Specjalista
Aspazji

Laser frakcyjny CO2 - cennik

AgeStop i AgeStop+ to procedury łączone.
AgeSto (3w1) to laser CO2 + osocze bogatopłytkowe + naświetlanie lampami LED.
AgeStop+  (4w1) to dodatkowo laser erbowy

AgeStop+ twarz, szyja, dekolt 3000
AgeStop+ twarz, szyja 2300
AgeStop+ twarz 1700
AgeStop twarz, szyja, dekolt 2800
AgeStop twarz, szyja 2100
AgeStop twarz 1600