O moich doświadczeniach z liposukcją laserową i lipotransferem

13 grudnia 2019

Świat idzie naprzód, to bez dwóch zdań. Zmieniają się możliwości, technologie, ale i kanony piękna. Żyjemy szybciej i oczekujemy też szybszych rezultatów. Wybieramy te rozwiązania, które gwarantują 2w1 czy nawet 3w1. Medycyna estetyczna światowej klasy nadąża za tymi oczekiwaniami.

O moich doswiadczeniach z liposukcja laserowa i lipotransferem

Zabieg, który gwarantuje trwały efekt

Na rynku, także w Instytucie Aspazja, oferowanych jest wiele fenomenalnych rozwiązań związanych z sylwetką. Jesteś w stanie zniwelować cellulit, rozstępy, wiotkość. Poprawić napięcie, jędrność, koloryt i gładkość. Możesz także kształtować sylwetkę, redukować obwody i usuwać zbędną tkankę tłuszczową. W tym ostatnim zdecydowanym faworytem jest LipoLife 3G, czyli zabieg laserowej liposukcji najnowszej generacji. Podczas jednego zabiegu jestem w stanie pobrać do 2,5 kg tkanki tłuszczowej, co przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie obwodów i wynik na wadze. Liposukcja laserowa nie służy do odchudzania całego ciała, ale jeśli widzisz u siebie takie miejsce, które oporne jest na ruch, dietę i inne zabiegi rozwiązaniem z pewnością będzie Liposukcja laserowa LipoLife 3G. Liposukcję najczęściej wykonuję na okolice brzucha, tzw. boczków, ud, pośladków oraz kolan i pleców. Co warto podkreślić, zabieg jest bezbolesny. Na komfort i bezpieczeństwo pacjenta zwracam zawsze szczególną uwagę. Podaję specjalne znieczulenie, które powoduje, że zabieg jest praktycznie nieodczuwalny.

Dzięki zastosowaniu najnowszej laserowej technologii zabieg przebiega sprawnie, jest efektywniejszy, a dodatkowo kondycjonuje skórę od wewnątrz. W tradycyjnych liposukcjach zdarzało się, że po zabiegu pozostawała wiotka skóra, która wcześniej napinana była zbędnym tłuszczem, a po zabiegu pozostawała „pusta”. Teraz dzięki laserowi skóra zostaje napięta od wewnątrz, aby pięknie wyglądać na zewnątrz. Jeden zabieg i widoczny, trwały efekt usunięcia do 2,5 kg zbędnej tkanki tłuszczowej. 

O moich doswiadczeniach z liposukcja laserowa i lipotransferem

Zabieg, który gwarantuje trwały efekt 2w1

To jeszcze nie koniec. Tkanka tłuszczowa została usunięta z Twojego organizmu. Cel zabiegu został osiągnięty. Co jednak, jeśli powiem, że może się ona przydać do czegoś innego? Tak, to nadal Twoja, naturalna, zdrowa tkanka tłuszczowa. Bez problemów można ją „przełożyć” więc w inne miejsce organizmu, tam gdzie jest bardziej pożądana. To w zależności od potrzeb i preferencji może być np. biust, pośladki czy kości policzkowe. Jakiego efektu możesz się spodziewać – zwiększenia objętości, delikatnej stymulacji do odmłodzenia i wyrównania rozmiarów. Zawsze dobieram ilość tkanki tłuszczowej, która jest użyta podczas lipotransferu do potrzeb skóry i urody pacjenta, tak aby wyglądało to naturalnie i pasowało do reszty sylwetki. Często pacjentki decydują się na wyrównanie proporcji biustu z jego delikatnym powiększeniem, czasami to samo wykonuję na okolicę pośladków. Świetną opcją jest także zabieg na okolicę twarzy, gdyż taki wypełniacz utrzymuje się znacznie dłużej niż kwas hialuronowy. Dodatkowo wraz z wiekiem zaczyna brakować w tkankach zarówno kwasu hialuronowego, jak i tłuszczu i kości. Nie da się osiągnąć idealnie naturalnego efektu działając jedynie na preparatach kwasu hialuronowego. Tu z pomocą przychodzi Twoja własna tkanka tłuszczowa, która w naturalny sposób zastępuje postępujące wraz z wiekiem ubytki objętości. 

I teraz dzieje się magia. Wyobraź sobie, że ta oporna fałdka na brzuszku została usunięta, a np. biust został subtelnie powiększony i wyrównany. Cała sylwetka prezentuje się więc dwa razy lepiej. Jeden zabieg i aż 2 widoczne, trwałe efekty – usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej (do 2,5 kg) oraz wypełnienie swoim własnym, naturalnym tłuszczem obszaru, który tego potrzebuje.

O moich doswiadczeniach z liposukcja laserowa i lipotransferem

Zabieg, który gwarantuje trwały efekt 3w1

2w1 to już naprawdę dużo. Czy jest możliwość 3w1? Oczywiście. Masz już usuniętą zbędną tkankę tłuszczową z opornej na dietę i ćwiczenia okolicy ciała. Część z niego została umieszczona w innym obszarze, aby naturalnie zastąpić ubytki tkanki i wyrównać objętości. Dodatkowo możesz skorzystać z najmocniejszej, najbardziej innowacyjnej i najbardziej naturalnej stymulacji i regeneracji. Jak? Twoja tkanka tłuszczowa to magazyn dla dużej ilości wysokiej jakości żywych komórek macierzystych. Pobrany tłuszcz może zostać przeze mnie poddany odpowiedniej filtracji, aby usunąć wszystko co zbędne i uzyskać koncentrat Twoich komórek macierzystych gotowych do odmłodzenia, naprawy i stymulacji tkanek, w które zostaną podane w formie mezoterapii. Możesz więc przy okazji liposukcji i lipotransferu zdecydować się na ultraregenerującą terapię skóry twarzy, szyi i dekoltu, włosów, dłoni, a nawet stawów kolanowych. Opcji jest naprawdę wiele. Co ważne, w tym wypadku zabieg z wykorzystaniem komórek macierzystych może zostać zrobiony niejako przy okazji. Nie wydłuża on znacząco zabiegu, nie wiąże się z bólem czy dodatkowym gojeniem. 

Wyszliśmy więc od liposukcji, a skończyliśmy na kompleksowej procedurze 3w1, która zakłada:

  • odessanie zbędnej tkanki tłuszczowej, 
  • podanie części z niego w inne miejsce, aby wymodelować sylwetkę lub twarz 
  • oraz głęboką rewitalizację wybranego obszaru eliksirem życia – komórkami macierzystymi

 

ABY UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ
ZADZWOŃ POD: 618407488

 

Osobiście lubię takie nowoczesne rozwiązania, które z jednej strony wiążą się z wysokim bezpieczeństwem i komfortem pacjenta, a z drugiej zapewniają szereg efektów i dają widoczne rezultaty. Bez wątpienia liposukcja laserowa LipoLife3G w połączeniu z lipotransferem i komórkami macierzystymi jest opcją, która spełnia wszystkie te założenia.

O moich doswiadczeniach z liposukcja laserowa i lipotransferem
lek. med.
Zbigniew
Fabiszewski

LipoLife 3G Liposukcja laserowa & lipotransfer - cennik

Ekspert Aspazji poleca. Cena podawana po indywidualnej konsultacji chirurgicznej.
Liposukcja pierwszy obszar 5000‑8000
Liposukcja drugi obszar 3000‑5000
Lipofilling piersi 4000‑6000
Lipofilling twarz 3000