Nowa plazma – nieinwazyjny lifting powiek

18 września 2020

Włosi znają się na wyglądzie, na modzie i … na medycynie estetycznej! To właśnie we Włoszech powstał istny wehikuł czasu. Urządzenie, które jest w stanie odmłodzić Twoją twarz nawet o 5 lat. Jak to możliwe?

Nowa plazma nieinwazyjny lifting powiek

Plazma starej generacji

Świat zna urządzenia bazujące na tej technologii już od kilkunastu lat, jednak do tej pory wszystkie z nich obarczone były kilkoma mankamentami. Pomimo, że lekarz miał w dłoniach innowacyjną technologię była to technologia niedopracowana: zabieg choć precyzyjny, nadal należał do tych średnio inwazyjnych, łączył się z nadmiernym przegrzaniem tkanek, a co za tym idzie z opuchlizną, mocnym zaczerwienieniem i dosyć długim czasem gojenia. A co najważniejsze – zabieg ten był w małym stopniu kalibrowalny do potrzeb pacjenta. 
To wszystko wpływało na komfort i bezpieczeństwo zabiegu. 

Plusem wykonanego zabiegu jest krótki czas i możliwość normalnego funkcjonowania zaraz po. Przez kilka dni utrzymują się małe strupki, które po kilku dniach samoczynnie odpadają. Pomimo wrażliwej skóry opuchlizna po zabiegu nie była znacząca, a skóra szybko się wygoiła. Skóra kilka tygodni po zabiegu jest gładsza i bardziej napięta. Moje spostrzeżenie, jak i osób znajomych, jest takie, że ma się wrażenie, że oko jest bardziej otwarte.
~ Marta, lat 36

Nowość prosto z Włoch!

Lata doświadczeń zaowocowały nową technologią, która w ręku doświadczonego lekarza może zdziałać cuda. Nowe podejście do zabiegów z wykorzystaniem plazmy to:

  • Wyższy certyfikat bezpieczeństwa (IIA zamiast IIB)
  • Aż 25 trybów pracy, które lekarz indywidualnie dobiera do potrzeb skóry pacjenta
  • Szybsze gojenie, mniejsze zaczerwienienie i opuchnięcie
  • Lepsze, bardziej spektakularne efekty, dzięki możliwości pracy na większych mocach

 Plazma dobra na?

Zabiegi z wykorzystaniem plazmy to przede wszystkim plastyka powiek – zarówno górnych, jak i dolnych. Choć pacjent w ogóle nie czuje, że podczas zabiegu działamy temperaturą ponad 2000°C, to właśnie dzięki niej lekarz odparowuje zbędną tkankę pozostawiając wszystko dookoła nienaruszone. Technologia plazmy z racji swojego bezpieczeństwa z powodzeniem sprawdza się nawet w tak wrażliwej okolicy jaką jest oko. Po zabiegu pacjent widzi natychmiastowy efekt w postaci skrócenia opadniętej powieki, a po miesiącu bonusowy rezultat zabiegu – gęstszą, ujędrnioną i bardziej napiętą skórę. 

Właśnie minął u mnie miesiąc od wykonania tego zabiegu. Efekt jest naprawdę widoczny, skóra jest bardziej naciągnięta, a oko bardziej otwarte i młodsze. Cały zabieg po znieczuleniu kremem jest średnio odczuwalny i trwa ok 30 min. Ja osobiście opuchlizny nie miałam, jedyne co to ciemne kropki. Można więc normalnie funkcjonować po zabiegu chodząc do pracy itp. Dodam, że mam 40 lat i po jednym zabiegu efekt jest super. Polecam i pozdrawiam!
~ Asia, lat 40

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Możesz spodziewać się superprecyzyjnego zabiegu, który bardzo selektywnie usunie niepotrzebny nadmiar tkanki bez naruszenia i nagrzewania tkanek otaczających. Dodatkowo poza usunięciem zbędnej tkanki powoduje także:

  • uruchomienie naturalnego mechanizmu regeneracji i odbudowy skóry,
  • skurcz włókien elastyny oraz reorganizację włókien kolagenowych,
  • pobudzenie fibroblastów,
  • stymulację syntezy włókien kolagenowych.

Dzięki temu bezpośrednio po pierwszym zabiegu widoczny jest już efekt usunięcia nadmiaru skóry, a po miesiącu czasu skóra zostaje przebudowana. Jest jędrniejsza, gęstsza i bardziej napięta, a Ty wyglądasz młodziej.

Zabieg plazmy nie należał do przyjemnych, ale dzięki znieczuleniu kremem Emla był do zniesienia. Zauważyłam, że nałożone po zabiegu osocze oraz maść przyniosły ukojenie i chyba dzięki temu okolica oka nie była opuchnięta na drugi dzień. Po 4 dniach nie było już widać śladu po zabiegu, bo małe strupki zaczęły odpadać. W tej chwili mijają 2 miesiące od zabiegu i już wiem, że na pewno go powtórzę.
~ Agata, lat 48

Nowa plazma nieinwazyjny lifting powiek
lek. med.
Przemysław
Trzeciak

Plazma D.A.S. medical - cennik

Nowość na rynku! Najbezpieczniejsza i najbardziej efektywna metoda plastyki powiek z wykorzystaniem plazmy. Przy 2 zabiegu, w ciągu 3 miesięcy, oszczędzasz od 130 do 230zł! Przy 3 zabiegu, w ciągu 6 miesięcy, oszczędzasz od 260 do nawet 460zł!
Plastyka powiek (górnych i dolnych) wraz z kurzymi łapkami 2300
Plastyka powiek (górnych lub dolnych) wraz z kurzymi łapkami 1300
Drugi zabieg, w ciągu 3 miesięcy -10%
Trzeci zabieg, w ciągu 6 miesięcy -20%