Miesiąc do trwałej depilacji laserowej

6 sierpnia 2019

Usuwanie włosków przy pomocy lasera Vectus i Cynosure to najskuteczniejsza metoda walki z niechcianym owłosieniem. Zaplanuj dziś serię zabiegów w Instytucie Aspazja i już po dwóch, trzech miesiącach ciesz się idealnie gładkim ciałem na długie lata!

Miesiac do trwalej depilacji laserowej

Zaplanuj zabiegi depilacji laserowej w Instytucie Aspazja

Sama końcówka lata i wczesna jesień to najlepszy czas, aby rozpocząć serię zabiegów depilacji laserem! Podczas miesięcy letnich nie zaleca się depilacji laserowej, ponieważ skóra poddawana zabiegowi nie może być opalona ani eksponowana na działanie promieni słonecznych. Aby całkowicie pozbyć się nadmiernego owłosienia potrzebnych jest kilka zabiegów. Wynika to z faktu, że w trakcie jednej sesji usuwane są tylko włoski, które są obecnie w stanie wzrostu. Mieszki włosowe znajdujące się w fazie przejściowej lub fazie spoczynku nie ulegają zniszczeniu, dlatego by się ich pozbyć potrzebne są przynajmniej dwie kolejne sesje. Ilość zabiegów zależna jest od:

  • cech osobistych,
  • tempa wzrostu i koloru włosków,
  • a także ich grubości
  • czy odcienia skóry.

Liczba zabiegów w serii ustalana jest podczas konsultacji, na której kosmetolog wyklucza także ewentualne przeciwwskazania. Długość zabiegu zależy od wybranego obszaru i trwa od kilku (np. wąsik lub pachy) do kilkudziesięciu (np. nogi czy plecy) minut. Pierwsze efekty zauważysz już po pierwszym zabiegu, kiedy na wybranym przez Ciebie obszarze pojawiać się będzie nawet o połowę mniej włosków!

Wrzesień – miesiąc, w którym zadbasz o gładkie ciało

Wszelkie zabiegi wykonywane w seriach, tak jak laserowa depilacja, dobrze jest zaplanować z wyprzedzeniem. Warto już dziś pomyśleć o zabiegach, jakim poddasz się jesienią. Depilację laserową wykonuje się w odstępie czterech – ośmiu tygodni, a przy zabiegach w serii na cały proces trzeba zarezerwować kilka miesięcy. W tym okresie nie należy planować także wizyt w solarium lub egzotycznych wakacji, by skóra nie była opalona. Laserowe usuwanie niechcianego owłosienia to szybki i skuteczny sposób całkowitego pozbycia się włosków.

Laser Vectus i Cynosure to najnowocześniejsze na rynku urządzenia, które gwarantują maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort podczas zabiegu. Lata badań, testów i pracy ekspertów firmy Palomar Medical Technologies zaowocowały powstaniem lasera, który wyposażony jest w wiele pomocnych funkcji, zwiększających skuteczność i komfort zabiegu. Urządzenie jest certyfikowane przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków, co potwierdza jego skuteczność i bezpieczeństwo. Zaawansowane funkcje, takie jak czujnik Skintel, pozwala odczytać poziom melaniny w skórze, a wbudowany procesor dobiera na tej podstawie odpowiednią dla Ciebie moc i parametry lasera. Cechą, która sprawia, że korzystanie z lasera jest niemal bezbolesne jest technologia Advance Cooling System, dobierająca poziom mocy do odczuwania ciepła przez pacjenta, a także głowica pokryta szafirowym szkłem, które ma właściwości chłodzące.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg depilacji laserowej w nadchodzącym sezonie?

Trwała depilacja laserowa to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale przede wszystkim skuteczne. To doskonała metoda, która polecana jest osobom wrażliwym na inne metody usuwania owłosienia. Jeśli po mechanicznej depilacji lub goleniu Twoja skóra jest podrażniona, pojawiają się wypryski, zaczerwienienia lub wrastające włoski – zdecyduj się na depilację laserową, a już w kolejnym sezonie będziesz cieszyć się idealnie gładkim ciałem.

 

ABY UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ
ZADZWOŃ POD: 618407488


 
Laser diodowy jest uważany za jeden z najważniejszych sprzętów w medycynie estetycznej, nic więc dziwnego, że coraz więcej pacjentów decyduje się na zabieg depilacji laserowej. Do skorzystania z zabiegu zachęcają przede wszystkim efekty, czyli trwałe usunięcie owłosienia. Już dziś umów się na wizytę w Instytucie Aspazja, gdzie doświadczony Zespół specjalistów zadba o to, by Twoje ciało było gładkie, a włoski zniknęły na zawsze!

Miesiac do trwalej depilacji laserowej
Specjalista
Aspazji

Laser frakcyjny CO2 - cennik

AgeStop i AgeStop+ to zdecydowanie więcej niż zabieg laserem frakcyjnym CO2. W zaawansowanych procedurach odmładzających wykorzystujemy też osocze bogatopłytkowe i naświetlanie lampami LED. A w AgeStop+  dodatkowo także laser erbowy.

AgeStop+ twarz, szyja, dekolt 3000
AgeStop+ twarz, szyja 2300
AgeStop+ twarz 1700
AgeStop twarz, szyja, dekolt 2800
AgeStop twarz, szyja 2100
AgeStop twarz 1600