Leczenie blizn komórkami macierzystymi

15 kwietnia 2019

Blizny kiedyś uznawane były za znak mówiący o doświadczeniu życiowym i budziły podziw. Dzisiaj nie mają już takiego wydźwięku, a wręcz odwrotnie – kojarzone są z urazami czy problemami zdrowotnymi. Blizny szpecą ciało – dlatego tak wiele osób szuka sposobu na regenerację skóry i pozbycie się różnego rodzaju niedoskonałości. W Instytucie Aspazja mamy na to rozwiązanie. Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Celltibator na bazie komórek macierzystych pozwala raz na zawsze zapomnieć o nieestetycznych bliznach na ciele.

Piękna i gładka skóra bez blizn

Leczenie blizn komorkami macierzystymi

Zabieg Celltibator to innowacyjna metoda, która daje możliwość efektywnej i bezpiecznej regeneracji tkanek. Blizny stają się dzięki temu płytsze, skóra się wygładza, a niedoskonałości znikają. Komórki macierzyste pobierane są najczęściej z tkanki tłuszczowej pacjenta, a następnie poddawane są specjalnej obróbce. Pozwala to na otrzymanie substancji bogatej w komórki macierzyste. Tak przygotowany preparat jest aplikowany w miejsca wymagające regeneracji za pomocą serii nakłuć – mezoterapii. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, dzięki czemu można pożegnać się z bliznami i powitać nową, gładką skórę.

Leczenie dopasowane do indywidualnych potrzeb

Zdajemy sobie sprawę, że każdy przypadek jest inny. Każdy pacjent jest inny i z innymi potrzebami leczenia zjawia się w Aspazji. Aby dobrać odpowiednią metodę leczenia blizn zapraszamy na konsultację lekarską. Specjalista z szeregu procedur zaproponuje tę najbardziej efektywną w Twoim przypadku. Dla przykładu świetne efekty można uzyskać łącząc komórki macierzyste z laserem CO2, działając jednocześnie w dwóch kierunkach. Stymulując naturalne procesy odnowy i pobudzając komórki macierzyste do pracy oraz w kontrolowany sposób usuwając bliznę laserem.

Jakie miejsce ciała może być poddane takiemu leczeniu?

Właściwie każde. Większość pacjentów decyduje się na usunięcie blizn na twarzy, ale zabiegi można wykonać oczywiście również na innych partiach ciała np. rękach, brzuchu, udach czy nogach.

 

ABY UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ
ZADZWOŃ POD: 618407488

 

Leczenie blizn komorkami macierzystymi
Specjalista
Aspazji

Konsultacja chirurgiczna - cennik

Konsultacja chirurgiczna 200