Laserowe usuwanie owłosienia - ostatni moment!

8 stycznia 2019

Jesień i zima to najlepszy moment na wykonanie depilacji laserowej. Aby efekt był trwały i w pełni satysfakcjonujący należy wykonać od trzech do pięciu zabiegów, a procedurę zakończyć przed okresem ekspozycji skóry na słońce. Styczeń to czas postanowień noworocznych, jeśli więc na Twojej liście znalazła się pozycja "zadbam o siebie" – depilacja laserowa jest jednym z lepszych prezentów jakie możesz sobie zafundować. To inwestycja, która zwraca się szybko a przede wszystkim pozwala zaoszczędzić czas!

Laserowe usuwanie owlosienia ostatni moment

Co warto wiedzieć o zabiegu depilacji?

Skuteczność zabiegu depilacji laserowej zależy od typu lasera. Wraz z popularyzacją laserowego usuwania włosków na rynku pojawiło się mnóstwo salonów proponujących tego typu usługi, jednak tylko doświadczony specjalista, dysponujący odpowiednim i atestowanym sprzętem daje gwarancję bezpieczeństwa oraz skuteczności zabiegu. Dlatego, zanim zdecydujesz się na zabieg zapoznaj się ze standardem placówki i sprawdź na jakim sprzęcie pracuje dany gabinet. W Instytucie Aspazja dbamy o naszych Pacjentów i do każdego podchodzimy indywidualnie, pragniemy aby każda wizyta była przyjemnym i relaksującym doświadczeniem. Dajemy wskazówki jak dbać o siebie i propagujemy wśród Pacjentów zdrowy tryb życia i naturalny wygląd. Co doradzamy przed zabiegiem depilacji laserowej? Stanowczo odradzamy opalanie, a na miesiąc przed zabiegiem rezygnację z mechanicznej depilacji włosków. Bezpośrednio przed zabiegiem należy ogolić obszary poddawane laserowej depilacji, aby światło lasera dotarło bezpośrednio do mieszka włosowego.
 

Czasy się zmieniły. 10 lat temu z zabiegów depilacyjnych korzystały głównie kobiety, obecnie trend się zmienia i zainteresowani tym zabiegiem są coraz częsciej panowie.

Depilacja laserowa dla kobiet i mężczyzn

Jeszcze dekadę temu z zabiegów usuwających zbędne owłosienie korzystały głównie panie, obecnie trend ten się zmienia i do naszego Instytutu zagląda coraz więcej panów. Depilacja laserowa to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów mężczyzn! Nadmierne owłosienie to temat, który dotyczy naszych pacjentów, dlatego w ofercie posiadamy zabiegi dedykowane. Obszary takie jak plecy, kark czy szyja są często wybierane przez mężczyzn, którzy pragną pozbyć się nadmiernego owłosienia. Wśród obszarów najczęściej wybieranych przez kobiety znajdują się pachy, nogi czy bikini, jednak doświadczony Zespół Instytutu Aspazja wykona zabieg w dowolnie wybranym miejscu. Depilacja laserowa to zabieg polecany wszystkim osobom, które kiepsko reagują na tradycyjne metody usuwania owłosienia. Jeśli wrastające włoski, wypryski lub podrażnienia skóry po goleniu to temat z którym walczysz – zgłoś się do nas. Pomożemy!

Laserowe usuwanie owłosienia w Poznaniu

W naszym gabinecie pracujemy na zaawansowanym sprzęcie - laserach Vectus i Cynosure, które bazują na najnowocześniejszych technologiach. Dzięki możliwości ustawienia na bieżąco parametrów, pozwalają na dopasowanie mocy i długości impulsu do indywidualnych wymagań. Ścisła kontrola nad mocą lasera zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko oparzeń. Laser Vectus wyposażony jest w w specjalny, opatentowany czytnik Skintel, który mierzy zawartość melaniny w skórze i na tej podstawie dobiera moc lasera. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie najlepszych efektów i wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Zabieg nie jest bolesny ponieważ laser diodowy Vectus wyposażony jest w głowicę ze szkła szafirowego, która posiada właściwości chłodzące oraz technologię Advanced Contact Cooling i Photon Recycling. Natomiast Cynosure to laser aleksandrytowy, emitujący fale o długości 775nm, co pozwala na dotarcie wiązki lasera w samą macierz włosa i jej skuteczne zniszczenie. Cynosure charakteryzuje bardzo mała głowica, która potrafi dotrzeć w miejsca niedostępne dla innych laserów, a dzięki chłodzeniu zimnym powietrzem cieszy się doskonałymi opiniami pacjentów.
 

To bardzo ważne, aby zabiegowi laserowego usuwania owłosienia poddać się w indywidualnie dobranym planie zabiegowym przygotowanym przez kosmtologa. Systematyczność zabiegów i właściwy odstęp między nimi skutkuje lepszymi i trwalszmi efektami terapii.
~ lek. med. Przemysław Trzeciak

Widoczne zmniejszenie zagęszczenia włosków już po pierwszym zabiegu!

W zależności od obszaru, zabieg depilacji laserowej trwa od kilku do kilkudziesięciu minut, a nasi pacjenci zauważają widoczne zmniejszenie ilości włosków już po pierwszym zabiegu. W zależności od cech osobistych, takich jak grubość i kolor włosków i skóry zabieg należy powtórzyć kilka razy. Na ilość zabiegów wpływa także tempo wzrostu włosków, w trakcie jednej sesji usuwane są te będące w fazie wzrostu, mieszki włosowe które znajdują się wtedy w fazie spoczynku lub w fazie przejściowej nie są niszczone i potrzebny jest kolejny zabieg, aby się ich pozbyć. Ilość zabiegów ustalana jest podczas konsultacji, na której kosmetolog wyklucza także ewentualne przeciwwskazania takie jak trądzik różowaty, bielactwo, zmiany wirusowe, bakteryjne lub alergiczne, ciążę, nieuregulowaną cukrzycę oraz nowotwory. Jednym z najważniejszych przeciwwskazań do wykonania depilacji laserowej jest opalenizna. Dlatego na miesiąc przed, w trakcie i na miesiąc po serii odradza się ekspozycji na słońce oraz wizyt w solarium. Warto pamiętać o tym, że uśpione cebulki włosów są w stanie z czasem zostać pobudzone do wzrostu, dlatego polecamy wykonanie 1 zabieg przypominającego na rok. To gwarancja zawsze jedwabiście gładkiej skóry.

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ
ZADZWOŃ POD: 618407488

Jedwabiście gładka skóra

Moda na gładką skórę trwa od lat a ciało pozbawione włosków jest synonimem estetyki i dbałości o siebie. Laserowe usuwanie owłosienia staje się więc coraz popularniejsze i bardziej dostępne, dlatego z roku na rok rośnie liczba osób, które zdecydowały się na ten zabieg. Jest to zdecydowanie najskuteczniejsza i najefektywniejsza metoda pozbycia się zbędnego owłosienia. Po zabiegach depilacji laserowej możesz zapomnieć o maszynkach, depilatorach czy kremach depilacyjnych. Po serii zabiegów laserowej depilacji Twoje ciało pozostanie gładkie a Ty nie musisz pamiętać o regularnym usuwaniu włosków. W tym roku postaw na siebie i zainwestuj w depilację laserową a zobaczysz, że będzie to jedna z lepszych decyzji w 2019!

Laserowe usuwanie owlosienia ostatni moment
Specjalista
Aspazji

Trwała depilacja laserowa Vectus & Cynosure - cennik

Po 3. zabiegu na daną okolicę koszt kolejnego -50% (do roku od zabiegu). Przy 5 zabiegach oszczędzasz od 180 do nawet 700zł!

Palce u stóp 180
Grzbiet stóp (bez palców) 180
Stopy 360
Łydki 350
Uda 350
Pośladki 350
Szpara pośladkowa 200
Bikini całościowe 350
Bikini głębokie 300
Bikini klasyczne 250
Brzuch cały 350
Brzuch fragment 180
Plecy męskie 600
Plecy damskie 450
Klatka piersiowa 350
Pachy 300
Dłonie 180
Ręce męskie 350
Ręce damskie 250
Barki 300
Kark 250
Szyja męska 350
Szyja damska 300
Wąsik 180
Broda 180
Baczki 300‑350
Policzki 270
Brwi 100
Cała twarz 550