Koniec z naczynkami

26 czerwca 2015

Problem popękanych naczynek może dotknąć każdego bez względu na rodzaj skóry, wiek i płeć. Naczynka najczęściej pojawiają się podczas zimy i lata. Występują one przede wszystkim na twarzy i na nogach stanowiąc problem estetyczny. Dla większość osób borykających się z chorobami naczyniowymi skóry popękane naczynka są powodem utraty pewności siebie.

Dotychczasowe metody leczenia często bywały zawodne – przełom nastąpił dzięki laserowi Excel V+™ firmy Cutera.

DLACZEGO NACZYNKA PĘKAJĄ?

Pękające naczynka często są objawem problemów skórnych – powstają, gdy naczynia włosowate rozszerzają się i zwiększa się ich przepuszczalność. Większa przepuszczalność naczyń sprawia, że ich ścianki stają się coraz bardziej kruche i podatniejsze na stany zapalne. Powszechnie uważa się, że na popękane naczynka narażone są osoby z cerą naczynkową – w 80% przypadków przyczyną są skłonności genetyczne. Jednak nawet jeśli nie znajdujemy się w tej grupie, nadal istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia u nas tych zmian skórnych. Do innych czynników sprzyjających pękaniu naczyń włosowatych zalicza się: zaburzenia krążenia, zaburzenia hormonalne, wrażliwość skóry, nadciśnienie tętnicze, choroby układu pokarmowego, nadwaga oraz wiek. Również nasz tryb życia może przyczynić się do powstania zmian – niewskazane jest długotrwałe opalanie się, siedzący tryb życia oraz wielogodzinne noszenie butów na wysokim obcasie.

Koniec z naczynkami

LASER EXCEL V+™

Popękane naczynka, czyli tzw. pajączki, teleangiektazja oraz trądzik różowaty to zmiany skórne, których leczenie było żmudne i nie gwarantowało pełnej satysfakcji. Większość dotychczasowych metod wiązała się z bólem podczas zabiegu, inwazyjnością metody oraz uciążliwą rekonwalescencją (np. noszenie specjalnych uciskowych rajstop).

Szansą dla osób borykających się z problemami skórnymi jest laser Excel V+™ firmy Cutera.

Excel V+™ stanowi nowe i innowacyjne podejście do leczenia chorób naczyniowych skóry, dlatego właśnie jego technologia została uznana za najlepszą na świecie w kategorii laserów zamykających naczynia. Jako jedyny na rynku laserów waskularnych stanowi połączenie wysokiej skuteczności z innowacyjnością. Laser Excel V+™ wyposażony jest głowicę, która emituje dwie długości fal: 532 nm i 1064 nm. Badania wykazały, że to właśnie te długości fal charakteryzują się największą absorpcją przez hemoglobinę. Dzięki maksymalnemu wchłanianiu fal przez uszkodzone naczynia następuje podgrzanie ich ścianek, a następnie całkowite zamknięcie. W efekcie popękane naczynka przestają być widoczne, poprawia się również odcień i kolor skóry.

Excel V+™ to przede wszystkim innowacyjność – dwie długości fali emitowane są przy wysokiej energii impulsów.

Szeroki wybór terapii umożliwia usuwanie nie tylko popękanych naczynek, ale również zmniejszenie rumienia oraz leczenie przebarwień. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, dzięki zastosowaniu specjalnej głowicy chłodzącej oraz szkła szafirowego. Schładzanie skóry ma miejsce przed impulsem, w trakcie oraz po, dlatego zabieg jest komfortowy dla pacjenta, a lekarz ma możliwość monitorowania stanu skóry.

Koniec z naczynkami

Z PERSPEKTYWY PACJENTA

Laser Excel V+™ to nowoczesny i innowacyjny sposób na pozbycie się popękanych naczynek oraz przebarwień skórnych – dostępny jest w nielicznych klinikach w Polsce. Bardzo często wystarczy jeden zabieg, by pozbyć się nieestetycznego problemu. Nowoczesna technologia jest szansą dla pacjentów, u których dotychczasowe metody leczenia zawiodły.

Nasze pacjentki zgodnie przyznają, że skuteczność zabiegu jest bardzo wysoka.

Laser  Excel V+™ to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które borykają się z pajączkami oraz fotouszkodzeniami skóry. Codzienne nakładanie podkładów kryjących wymaga zwiększonej ilości czasu poświęcanego na codzienną pielęgnację, przy czym efekt utrzymuje się tylko godzin. Niekiedy pacjentki korzystają po raz pierwszy z zabiegu z użyciem lasera i mają wiele obaw, a po kuracji są mile zaskoczone. Zabieg trwa około 15-30 minut i jest praktycznie bezbolesny – odczuwalne są delikatne ukłucia. Poddawana zabiegowi skóra jest nieustannie chłodzona, dzięki czemu pacjent czuje się komfortowo. Temperatura naskórka zostaje obniżona nawet do 5°C, co umożliwia wykorzystanie większej mocy lasera – jego efektywność jest do 3 razy większa niż w standardowych metodach leczenia. Efekt widoczny jest zazwyczaj już w trakcie zabiegu – pajączki i przebarwienia stopniowo zanikają, a zauważalna poprawa koloru i odcienia skóry następuje w ciągu kilku tygodni.

Koniec z naczynkami

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ
ZADZWOŃ POD: 618407488

DLA KOGO?

Celem Instytutu Zdrowia i Urody Aspazja jest zapewnienie pacjentkom profesjonalnej pomocy na najwyższym poziomie. Posiadany przez nas laser  Excel V+™ to najnowocześniejszy i najskuteczniejszy laser do leczenia chorób naczyniowych skóry. Sprawdza się przy usuwaniu zaczerwienia twarzy występującego podczas trądziku różowatego oraz eliminowaniu popękanych naczynek. Zastosowanie dwóch długości fal sprawia, że możliwe jest również usuwanie przebarwień. Naczynka to przeszłość – bezpieczne i skuteczne zamykanie naczynek jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

ZADZWOŃ POD NUMER 8 407 488 LUB 518 594 270
I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

TEKST ARCHIWALNY - opublikowany przed wprowadzeniem ustawy o wyrobach medycznych.

Koniec z naczynkami
mgr inż.
Anna Marzena
Trzeciak

Cutera Excel V+ - cennik

Laserowe zamykanie naczyń krwionośnych.

Twarz 600‑800
Szyja 500‑800
Dekolt 600‑800
Nogi 1200‑1400
Uda 800
Łydki 800
Kostka 400‑600
Leczenie rumienia i plam na dłoniach 350‑600
Pojedynczy pajączek 300
Małe naczyniaki (wiśniowe, jamiste, gwieździste) do 10 szt. 300