Komórki macierzyste na łysienie

2 maja 2019

Łysienie to problem estetyczny, który powoduje nie tylko kompleksy, ale może także prowadzić do obniżonej samooceny. Wiele osób walczących z nadmiernym wypadaniem włosów zastanawia się "jak skutecznie walczyć z łysieniem?". Jeszcze niedawno odpowiedź na to pytanie była skomplikowana, ale od kiedy w medycynie estetycznej zaczęto wykorzystywać komórki macierzyste, rozwiązanie problemu łysienia stało się możliwe.

Komorki macierzyste na lysienie

Zabiegi z użyciem komórek macierzystych na włosy

W Instytucie Aspazja posiadamy nowoczesne metody walki z wypadającymi włosami. Zabiegi mezoterapii igłowej przy użyciu komórek macierzystych to skuteczny sposób na zatrzymanie łysienia oraz pobudzenie uśpionych cebulek włosowych do wzrostu. Procedura ta polecana jest szczególnie osobom, u których problem ten jest zaawansowany, a dotychczasowe metody nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.

Czym są komórki macierzyste?

Są to niewyspecjalizowane, niedojrzałe komórki organizmu człowieka, które posiadają zdolność do samoodnowy, różnicowania się i dzielenia. Pozwala to na wykorzystanie ich w terapiach leczniczych i regeneracyjnych. Najlepszym źródłem dorosłych komórek macierzystych ADSC (Adipose Derived Stem Cell ) jest tkanka tłuszczowa. Pozyskuje się ją od pacjenta za pomocą małej liposukcji. Otrzymany materiał jest następnie odwirowywany i separowany, a powstały w tym procesie koncentrat komórek macierzystychi podawany za pomocą cienkiej igiełki w skórę oraz jej przydatki. Aby zaobserwować pełne efekty wystarczy wykonać jeden zabieg, ale należy uzbroić się w cierpliwość i dać czas na naturalny wzrost włosa. Po 6-9 miesiącach można cieszyć się widocznymi efektami – zastopowanie wzmożonego wypadania włosów, poprawa jakości włosa oraz stopniowy odrost włosów.

Terapia 360 stopni przy łysieniu

Terapia wypadania włosów to złożony proces. Nasi lekarze zawsze dobierają indywidualnie metody walki z problemem, jakim jest ubywanie włosów na głowie. Czasami proponują terapie łączone dopasowane do potrzeb pacjenta, dla przykładu w zależności od wskazań:

 

  • 1 zabieg mezoterapii komórekami macierzystymi i seria zabiegów karboksyterapii
  • 1 zabieg mezoterapii komórekami macierzystymi i tabletkowa terapia domowa
  • 1 zabieg mezoterapii komórekami macierzystymi i seria zabiegów naświetlania lampą LED TriWings Body

Korzystając z usług Instytutu Aspazja możesz mieć pewność, że zabiegi zostaną dopasowane do potrzeb Twojej skóry.

 

ABY UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ
ZADZWOŃ POD: 618407488

 

Gdzie wykonać mezoterapię igłową komórkami macierzystymi?

Decydując się na zabieg z wykorzystaniem komórek macierzystych najlepiej wybrać sprawdzony gabinet medycyny estetycznej. W Instytucie Aspazja wszelkie procedury wykonywane są pod okiem wyspecjalizowanych lekarzy (chirurgów), przy użyciu nowoczesnego, atestowanego sprzętu. Sam zabieg jest bezpieczny i komfortowy dla pacjenta, a doświadczony Zespół dba o najlepsze efekty. Jeśli marzysz o pięknych i gęstych włosach, zgłoś się do Instytutu Aspazja już dziś.

Komorki macierzyste na lysienie
Specjalista
Aspazji

Konsultacja chirurgiczna - cennik

Konsultacja chirurgiczna 200