Klinika doktora Trzeciaka w Poznaniu

7 lutego 2021

Od ponad 15 lat Przemysław Trzeciak pomaga poczuć się pięknie swoim pacjentkom i pacjentom w Instytucie Aspazja. Od początku miał ambicje, aby stworzyć miejsce, w którym każdy może zadbać o siebie w bezpieczny i kompleksowy sposób. Co to znaczy? To znaczy, że cała Aspazja jest tak pomyślana, aby nasi goście od wejścia i na długo po opuszczeniu budynku czuli się zaopiekowani, poinformowani i potraktowani indywidualnie. Lata praktyki, dziesiątki szkoleń i najnowsze zdobycze technologii gwarantują Ci że Twoja skóra dostanie to co najlepsze. 

Klinika doktora Trzeciaka w Poznaniu

Zespół doktora Trzeciaka

W Aspazji w Poznaniu pracujemy w około 20 osobowym Zespole profesjonalistów. Na co dzień współpracują ze sobą kosmetolodzy, lekarze dermatolodzy i lekarze medycyny estetycznej oraz chirurg. To dlatego, że każdy przypadek jest indywidualny, każda skóra ma inne potrzeby i chcemy zawsze móc dopasować najlepsze rozwiązanie pielęgnacyjne, z zakresu medycyny estetycznej lub chirurgii estetycznej. Nie zawsze jest sens od razu decydować się na lasery, igły i skalpel, nie zawsze jednak kosmetyczna regeneracja wystarczy. Właśnie dlatego specjaliści z różnych zakresów łączą swoje siły w walce o Twoje zdrowie i urodę skóry.  

Empatia i rozsądek

Wiemy, że zapewne nie znasz się na zabiegach medycyny estetycznej, kosmetologii i chirurgii. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wizyta w Klinice Urody może być stresująca, może nawet napawać lękiem. Widzisz coś co chcesz zmienić, poprawić, czy przywrócić do dawnego wyglądu, ale nie zawsze wiesz jak się za to zabrać.
To ważne, aby móc zaufać swojemu specjaliście. Takiemu, który uczciwie powie jakich efektów możesz się spodziewać, a czego osiągnąć się po prostu nie da. Z drugiej strony, jeśli Twoja skóra potrzebuje delikatnej i subtelnej uwagi, warto aby specjalista nie naciskał sztucznie przekonując do zbyt drastycznych rozwiązań. Takie motto przyświeca doktorowi Trzeciakowi oraz całemu Zespołowi, z którym współpracuje. Właśnie dlatego dobieramy terapie indywidualnie, a Ty możesz czuć się bezpiecznie oddając swoje piękno w nasze ręce. 

Autorska terapia doktora Przemysława Trzeciaka 

Doktor Przemysław Trzeciak od lat szuka najlepszych rozwiązań na rynku, a jeśli ich brakuje – sam je tworzy. Od lat uczy także innych lekarzy medycyny estetycznej jak efektywnie i bezpiecznie pracować ze skórą. Klinika doktora Trzeciaka ciągle się rozwija i zmienia, aby zaproponować najlepsze rozwiązania na rynku. Świetnym przykładem może być tu AgeStop+.

Dogłębne odmłodzenie, przebudowa i regeneracja skóry starzejącej się oraz z niedoskonałościami. Jak to możliwe? Po wielu latach i setkach wykonanych zabiegów lek. med. Przemysław Trzeciak opracował innowacyjną procedurę odmładzającą, która łączy w sobie aż 4 zabiegi i wyjątkowo spektakularnie przebudowuje skórę z oznakami starzenia, bliznami, przebarwieniami, zmarszczkami i rozszerzonymi porami. 

Słuchając swoich pacjentów doktor Trzeciak szukał takiego rozwiązania, które wzmocni efekt, a jednocześnie skróci gojenie. Te dwie rzeczy zazwyczaj stoją ze sobą w sprzeczności, bo im silniej działający zabieg, tym zazwyczaj większe uszkodzenie i dłuższe gojenie, dłuższy powrót skóry do zdrowia. 

W przypadku autorskiego zabiegu AgeStop+ udało się skrócić doktorowi Trzeciakowi gojenie do kilku dni, a efekty jakie uzyskuje są spektakularne i nieporównywalne z innymi zabiegami.

 

Już za tydzień – dokładnie w Walentynki – pochwalimy się piękną metamorfozą, którą przeprowadził lek. med. Przemysław Trzeciak w telewizji TVP2.


Widoczne efekty, które Twoja skóra pokocha

Lek. med. Przemysław Trzeciak od lat stawia na naturalne, nieprzerysowane efekty. Jest zdecydowanym przeciwnikiem zbyt dużych ust czy usuwania z twarzy całej jej mimiki, emocjonalności i naturalności. 

Jeśli szukasz miejsca, które zaopiekuje się Twoją skórą, to już nie musisz szukać dalej. Zapraszamy serdecznie. 
 

Klinika doktora Trzeciaka w Poznaniu
Specjalista
Aspazji