Japoński cosmolifting

18 stycznia 2019

Dbasz o siebie – trzymasz dietę, prowadzisz zdrowy styl życia, regularnie pielęgnujesz swoją cerę zarówno w domu, jak i w gabinecie, ale czujesz, że chciałabyś czegoś więcej. Japoński cosmolifting jest świetnym rozwiązaniem! Zadba nie tylko o Twoją cerę, ale da Ci chwilę odprężenia oraz widocznie lepsze samopoczucie!

Naturalny lifting + głęboki relaks i wyciszenie
Efekty widoczne już po 1 zabiegu!

Kilka słów wstępu

Japoński cosmolifting to rytuał, który dogłębnie relaksuje zarówno ciało, jak i umysł. Zabieg polega na stymulacji 21 punktów akupunkturowych połączonej z drenażem limfatycznym oraz masażem liftingującym dyskami z soli górskiej. Dlaczego sól? Gdyż sól wykazuje silne działanie antybakteryjne.

Japonski cosmolifting

Relaks doskonały

Podczas masażu twarzy poczujesz, jak Twój umysł uwalnia się od wszystkich stresów, a napięcia mięśniowe powoli zanikają. Stopniowo wejdziesz w coraz większy błogostan, utrzymując się przez większość zabiegu na granicy snu i jawy, a kiedy obudzisz się poczujesz odprężenie i zdecydowanie większą energię do życia.
Po masażu patrzysz na siebie i świat z nieco większym dystansem. Te właściwości Japońskiego Cosmoliftingu zawdzięczamy stymulacji precyzyjnie wybranych punktów refleksologicznych znajdujących się na Twojej twarzy. Stymulacja ta przyczynia się do poprawy przepływu energii w kanałach energetycznych (tzw. meridianach) w Twoim organizmie, regulując pracę wszystkich organów, w tym także skóry.

Osoby, które pierwszy raz przychodzą na japoński cosmolifting często mówią, że jest to jeden z najbardziej odprężających masaży, z jakim kiedykolwiek się spotkały.

Nie taki zwykły masaż

To co wyróżnia Japoński Cosmolifting twarzy od innych rodzajów masaży to fakt, że efekty pojedynczego zabiegu, zarówno te duchowe jak i fizyczne, utrzymują się wiele dni. A zazwyczaj po kilku dniach można zauważyć większą poprawę niż bezpośrednio po zabiegu. Dzieje się tak, gdyż nasz dotychczas rozregulowany energetycznie organizm potrzebuje czasu na dojście do równowagi. Aby efekty utrzymywały się dłużej zalecam wykonanie serii od 5 do 7 masaży co 10 dni.

Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby ktoś wyszedł po zabiegu nie zrelaksowany, niezależnie od tego jak bardzo był zestresowany przed nim.

Rozszerzona terapia

Ten rodzaj masażu świetnie sprawdzi się jako zabieg bankietowy przed Twoim ważnym wyjściem oraz połączony z profesjonalną pielęgnacją. Aby wzmocnić efekty masażu dobieramy indywidualnie peeling, serum oraz maseczkę odpowiednie do Twojej cery. Dla przykładu, przy cerze dojrzałej, pozbawionej blasku i zmęczonej świetnie sprawdzą się:

  • peeling Power Exfoliant Dermalogica 
  • serum z linii Age Smart Dermalogica
  • maska Multivitaminowa Dermalogica

Jeśli chcesz poczuć znaczną różnicę między dotychczasową pielęgnacją, a naszym wyjątkowym masażem, który oprócz liftingu i rozluźnienia, da Ci chwilę zapomnienia i głębokiego relaksu, serdecznie zapraszamy do Instytutu Aspazja! Zadbają o Ciebie specjalnie przeszkoleni kosmetolodzy, którzy chętnie wprowadzą Cię w stan odprężenia!

Japonski cosmolifting

Ozonowany olej arganowy

Cały masaż wykonywany jest na ozonowanym, czystym oleju arganowym wysokiej jakości. To naturalny preparat chroniący skórę przed przedwczesnym starzeniem się skóry. Jego rewelacyjne właściwości wykorzystywane są także w kosmetykach z najwyższej półki.

Cosmo eye

Japoński cosmolifting można wzbogacić również o rozszerzoną stymulację punktów akupresurowych w okolicy oczu. Szczególnie polecamy przy: opadaniu powiek, cieniach pod oczami oraz opuchnięciach i zastojach limfy.

 

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ
ZADZWOŃ POD: 618407488

Japonski cosmolifting
Specjalista
Aspazji

Japoński cosmolifting twarzy - cennik

Relaks&odnowa. Oszczędzasz od 75 do nawet 300zł!
1 zabieg 250
Pakiet 3 zabiegów 675
Pakiet 6 zabiegów 1200