Jaki zabieg na zmarszczki? Botoks!

16 lipca 2019

Toksyna botulinowa od ponad dwóch dekad wykorzystywana jest w medycynie estetycznej. To najlepiej przebadana substancja w medycynie estetycznej. Przez lata zabieg z użyciem botoksu obrósł natomiast wieloma mitami. Jednak wykonany przez doświadczonego lekarza specjalistę w sprawdzonej Klinice medycyny estetycznej przynosi spektakularne efekty i jest bardzo bezpieczny!

Jaki zabieg na zmarszczki botoks

W Instytucie Aspazja w Poznaniu stawiamy na naturalne efekty, a zabieg podania toksyny botulinowej wykonywany jest przed doświadczonego lekarza medycyny. Dzięki temu rezultat jest dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb, a twarz prezentuje się zjawiskowo.

Na czym polega podanie botoksu i jakie są wskazania do zabiegu?

Preparat na bazie roztworu toksyny botuliowej typu A, pod postacią najwyższej klasy preparatów Azzalure lub Botox, podawany jest w problematyczne obszary twarzy. Botoks w niewielkich ilościach wstrzykiwany jest za pomocą cieniutkiej igiełki w tkankę mięśniową. Preparat blokuje impulsy nerwowe, odpowiadające za powstawanie zmarszczek, dzięki czemu skóra zostaje wygładzona i możliwe jest skorygowanie zmarszczek mimicznych. W trakcie konsultacji dermatologicznej w Instytucie Aspazja ustalisz z lekarzem, które miejsca na Twojej twarzy wymagają terapii. Do najczęściej obszarów, w które podawany jest Botox należą zmarszczki mimiczne w górnej części twarzy, „kurze łapki” wokół oczu, poprzeczne linie na czole oraz „lwia zmarszczka” między oczami. Wykonujemy także zabieg botoksem na bruksizm rozluźniając mięśnie szczęki.

Nasze doświadczenie w odmładzaniu botoksem

Wykonaliśmy tysiące zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Lek. med. Przemysław Trzeciak to szkoleniowiec Galdermy – jednego z największych producentów tego preparatu na świecie. Możesz mieć więc pewność, że w Instytucie Aspazja w Poznaniu wykonamy ten zabieg bezpiecznie, profesjonalnie i efektywnie.

 

ABY UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ
ZADZWOŃ POD: 618407488

 

Wybierz Botox w Instytucie Aspazja

W Instytucie Aspazja korzystamy z najwyższej jakości preparatów, dlatego do zabiegów używamy Botoxu lub Azzalure, które są w pełni bezpieczne dla naszych pacjentów i posiadają niezbędne atesty i lata badań potwierdzających bezpieczeństwo zabiegów. Dzięki temu, odpowiednio podane przez naszych specjalistów dermatologów, zapewniają optymalne efekty. Pierwsze efekty zauważysz po upływie dwóch, trzech dni, a pełne rezultaty działania toksyny botulinowej widoczne są po około dwóch tygodniach. Efekt działania Botoxu utrzymuje się do pół roku. Skóra po zabiegu jest wygładzona, świeża i bardziej promienna, a przede wszystkim widocznie odmłodzona. Dołącz do grona zadowolonych pacjentów Instytutu Aspazja w Poznaniu i już dziś umów się na konsultację.

Jaki zabieg na zmarszczki botoks
Specjalista
Aspazji

Toksyna botulinowa - cennik

Zabiegi wykonywane preparatami: Botox i Azzalure. Cena zabiegu podawana jest po konsultacji z lekarzem. Ilość jednostek ustala każdorazowo lekarz na podstawie stanu skóry i oczekiwanego przez pacjenta efektu.

Jedna osoba 22/jednostkę
Całe czoło od 395
Kurze łapki od 300
Lwia zmarszczka od 285
Nadpotliwość pach 1600
Nadpotliwość dłoni 1800
Nadpotliwość stóp 2000
Dwie lub więcej osób 20/jednostkę
Całe czoło od 380
Kurze łapki od 300
Lwia zmarszczka od 280
Nadpotliwość pach 1600
Nadpotliwość dłoni 1800
Nadpotliwość stóp 2000