Jaka jest cena botoksu?

19 lipca 2019

Coraz więcej osób stawia na profilaktykę przeciwstarzeniową – to zauważalny trend w medycynie estetycznej, która proponuje wiele zabiegów i rozwiązań pomagających walczyć z upływającym czasem. Jednym z zabiegów od lat cieszących się popularnością jest Botox lub substancja identyczna Azzalure, również bazująca na wysokiej klasy roztworze toksyny botulinowej.
Jaka jest cena botoksu
Botoks wykorzystywany jest w medycynie estetycznej od ponad dwudziestu lat. Jest to prosta, niechirurgiczna metoda wygładzania zmarszczek, a także leczenia nadpotliwości. Ze względu na małą inwazyjność oraz atrakcyjną cenę, jest to jeden z najczęściej wybieranych przez pacjentów zabiegów medycyny estetycznej.

Jak wygląda zabieg podania botoksu?

W Instytucie Aspazja w Poznaniu, podanie Botoxu lub Azzalure, jak każdy zabieg, poprzedzone jest konsultacją dermatologiczną, w trakcie której lekarz ocenia, które miejsca wymagają działania toksyną botulinową. Cała procedura trwa około 10-15 minut i nie wymaga znieczulenia. Zabieg polega na podaniu precyzyjnej ilości toksyny botulinowej za pomocą cieniutkiej igiełki w wybrane mięśnie twarzy. Ilość preparatu ustalana jest indywidualnie i zależna jest od indywidualnych potrzeb Twojej skóry. Brany pod uwagę jest Twój wiek, siła mięśni twarzy, ekspresja mimiki, kondycja skóry oraz ilość i rozmieszczenie zmarszczek utrwalonych. Zawsze podchodzimy bardzo indywidualnie do wykonywanych zabiegów, aby zagwarantować widoczne i bezpieczne efekty.

Jaka jest cena botoksu?

Cena zabiegu zależy od ilości użytego Botoxu – w Instytucie Aspazja rozliczasz się tylko za wykorzystany preparat.

 

ABY UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ
ZADZWOŃ POD: 618407488

 

Wyglądaj młodziej i promienniej dzięki botoksowi

Efekty podania toksyny botulinowej utrzymują się do około sześciu miesięcy. Zabieg poleca się osobom stosunkowo młodym, do 45. roku życia, wówczas uzyskuje się najbardziej spektakularne efekty. Osłabienie połączeń nerwowo-mięśniowych wywołane przez toksynę botulinową zapobiega ekspresji zmarszczek mimicznych, powstawaniu nowych, utrwalonych zmarszczek oraz wygładza skórę twarzy. Po zabiegu skóra jest napięta, promienna oraz wyraźnie odmłodzona. Jeśli szukasz nieinwazyjnego i korzystnego cenowo zabiegu – umów się do Instytutu Aspazja w Poznaniu!

Jaka jest cena botoksu
Specjalista
Aspazji

Toksyna botulinowa - cennik

Zabiegi wykonywane preparatami: Botox i Azzalure. Cena zabiegu podawana jest po konsultacji z lekarzem. Ilość jednostek ustala każdorazowo lekarz na podstawie stanu skóry i oczekiwanego przez pacjenta efektu.

Jedna osoba 19/jednostkę
Całe czoło od 360
Kurze łapki od 275
Lwia zmarszczka od 255
Nadpotliwość pach 1300
Nadpotliwość dłoni 1600
Nadpotliwość stóp 1700
Dwie lub więcej osób 16/jednostkę
Całe czoło od 300
Kurze łapki od 235
Lwia zmarszczka od 215
Nadpotliwość pach 1300
Nadpotliwość dłoni 1600
Nadpotliwość stóp 1700