Infini RF nawet w środku lata

7 maja 2019

Poznaj możliwości, jakie daje termolifting mikroigłowy

Infini rf nawet w srodku lata

Infini RF to nowoczesny sprzęt medyczny, pierwszy na rynku, który tworzy efekt przestrzennego ujędrnienia skóry. Urządzenie wykorzystuje pole radiowe, dzięki czemu niweluje defekty skórne takie jak wiotkość, brak jędrności czy gęstości i zmarszczki. Efekty jakie uzyskujemy po zastosowaniu Infini RF można przyrównać do drobnych liftingujących zabiegów chirurgicznych. Dzięki termoliftingowi mikroigłowemu Twoja skóra zagęści się i ujędrni, a Ty zauważysz widoczne rezultaty w postaci podniesienia owalu twarzy oraz wypełnienia zmarszczek. Dodatkowym efektem jest także zmniejszenie trądzików i stanów zapalnych dzięki przegrzaniu bakterii odpowiedzialnych za te zmiany. Skóra jest więc czystsza, silniejsza i zdrowsza.

Jak wygląda zabieg Infini RF?

Tak jak wszystkie medyczne procedury przeprowadzane w Instytucie Aspazja, Infini RF rozpoczyna się od konsultacji z lekarzem, podczas której wykluczane są ewentualne przeciwwskazania. Mimo, iż zabieg jest w pełni bezpieczny i nieinwazyjny, Infini RF nie zaleca się kobietom w ciąży oraz osobom chorującym na nowotwór, posiadającym otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry (np. opryszczka, zapalenie skóry, infekcje), a także wszczepione urządzenia elektryczne, zaburzenia krzepliwości krwi, w trakcie terapii przeciwzakrzepowej oraz ze skłonnością do keloidów.

Zabieg termoliftingu rozpoczyna się od znieczulenia miejscowego kremem Emla, po czym w wybrany obszar ciała poddawany jest działaniu fali radiowej. To, co wyróżnia Infini na tle innych zabiegów, to dotarcie do głębokich warstw skóry. Inne dostępne na rynku urządzeni emitują ciepło na powierzchni, co uniemożliwia wnikanie w głąb skóry, bez podrażnienia warstw zewnętrznych. Dzięki nowatorskiej metodzie Infini RF fala radiowa dociera na wybraną głębokość (od 0.5 do 3.5 mm w zależności od obszaru oraz stanu skóry). Podczas zabiegu specjalna głowica wyposażona w pozłacane 200 mikronowe igiełki pokryte warstwą silikonu, przeprowadzana jest dwu- lub trzykrotnie po wybranym obszarze, za każdym razem na inną głębokość, tak by dotrzeć do najgłębszych warstw skóry. Głowica emituje fale radiowe, które podgrzewają komórki, stymulując skórę do regeneracji i odmłodzenia w trzech wymiarach. Nowoczesna technologia wykonania urządzenia całkowicie zabezpiecza naskórek przed oparzeniem i znacząco zmniejsza ból. Kolejną zaletą Infini RF jest możliwość ustawienia spersonalizowania parametrów, dzięki czemu lekarz może dopasować głębokość wkłuć do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zabieg, który możesz wykonywać przez cały rok

Bezpośrednim efektem działania aparatu są pozostawione pod skórą precyzyjnie rozmieszczonych punktów przegrzania, które zapoczątkowują remodeling podskórnego kolagenu. Po zabiegu może wystąpić rumień, niewielkie siniaczki i delikatny obrzęk, który utrzymuje się zwykle przez kilka godzin po zabiegu. Czasem pojawia się także delikatne pieczenie skóry, które zazwyczaj szybko ustępuje. Połączenie termoliftingu z impulsem mechanicznym (mikronakłuciami) dodatkowo aktywizuje skórę do odbudowy. Cały proces termoremodelingu podskórnego kolagenu następuje przez kilka kolejnych tygodni (do 6 miesięcy) po zabiegu. Efekt narasta i pełen widoczny jest właśnie po ok. 6 miesiącach od wykonania zabiegu. W tym czasie dochodzi do stymulacji powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to gęstsza, jędrniejsza i bardziej sprężysta.

Wykonując zabieg w Instytucie Aspazja możesz liczyć na kompleksową opiekę specjalistów oraz najwyższą jakość zabiegu. Zabieg Infini RF łączymy z osoczem bogatopłytkowym oraz naświetlaniem lampami LED TriWings Body, co zwiększa skuteczność zabiegu oraz koi i regeneruje skórę. Wiele zabiegów medycyny estetycznej nie zaleca się wykonywać w okresie wiosenno-letnim, ze względu na fotouczulenia lub długi okres rekonwalescencji. Infini RF to nowatorska metoda, którą przeprowadza się niezależnie od pory roku. Można ją zatem wykonać także latem lub na kilka dni przed wielkim wyjściem, ponieważ już na drugi dzień wolno nakładać makijaż, a powstałe w wyniku zabiegu mikroskopijne otworki po igłach są niewidoczne dla oka.

Na jaki obszar działa Infini RF?

Infini RF to wszechstronny zabieg, który może być wykonany na dowolną partię ciała. Obszar poddany zabiegowi zostanie ujędrniony, napięty i podniesiony. Najczęściej w Aspazji wykonujemy ten zabieg na twarz, szyję i dekolt. Poddanie zabiegowi tych trzech obszarów gwarantuje najlepsze efekty, gdyż działamy na większą powierzchnię i cała skóra z tego rejonu zostaje zastymulowana do zagęszczenia i liftingu. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby Infini RF wykonać na okolicę brzucha, szczególnie, gdy borykasz się z brakiem sprężystości i nadmiarem rozciągniętej skóry po ciąży. Zabiegowi można poddać także opadające okolice ramion (tzw. pelikany / motylki) lub pośladki potrzebujące zagęszczenia skóry.

 

ABY UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ
ZADZWOŃ POD: 618407488

 

Głęboka przebudowa i lifting bez uszkadzania naskórka – wybierz Infini RF w Aspazji

Jeśli szukasz najwyższej jakości usług oraz zabiegu wykonanego przez doświadczonych specjalistów umów się na wizytę w Instytucie Aspazja. W naszej Klinice zajmą się Tobą doświadczeni lekarze, którzy pracują na nowoczesnym i atestowanym sprzęcie. Urządzenie Infini RF posiada Unijny Certyfikat Urządzenia Medycznego oraz aprobatę FDA, czyli Agencji Żywności i Leków. W Instytucie Aspazja wiemy, że kluczem do skutecznego zabiegu jest precyzja jego wykonania, dlatego do każdego zabiegu podchodzimy z największą uwagą oraz dbałością o szczegóły. Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo i higienę, ale także staramy się stworzyć przyjemną atmosferę, dzięki której poczujesz się w naszym gabinecie komfortowo i z przyjemnością zdecydujesz się na upiększające procedy.

TEKST ARCHIWALNY - opublikowany przed wprowadzeniem ustawy o wyrobach medycznych.

Infini rf nawet w srodku lata
Specjalista
Aspazji

Infini RF – medyczny termolifting mikroigłowy - cennik

Osocze bogatopłytkowe oraz naświetlanie lampami TriWings Body (fototerapia LED) w cenie.

Cała twarz 1700
Dół twarzy + okolica oka 1500
Dół twarzy 1200
Szyja 1300
Okolice ust 850
Ramiona 1500
Dekolt pełny 1700
Dekolt - mostek 900
Brzuch 1300‑2200
Pośladki 1300‑2200
Uda 1300‑2400
Okolice kolan 1300
Dwie okolice -10%
Trzy okolice -20%