Dermalogica - logika zdrowej skóry

13 listopada 2015

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Pacjentów nieustannie poszerzamy i wzbogacamy naszą ofertę, tak, aby każdy mógł znaleźć w niej coś odpowiedniego dla siebie. W naszym Instytucie od niedawna zagościła nowa marka kosmetyczna prosto z USA – DERMALOGICA. 

Indywidualne podejście

Synonimem firmy jest logika zdrowej skóry, indywidualizacja zabiegowa, wszechstronność oraz naturalne składniki. Marka jest obecna na rynku kosmetycznym od ponad 25 lat – tak długi staż jest jednym z powodów, dla których warto jej zaufać. Firma kształci kosmetologów na terapeutów skóry, którzy traktują ten narząd holistycznie i co najważniejsze indywidualnie. W dzisiejszych czasach holistyka i indywidualizm idą w parze ponieważ jest ogromna ilość czynników, które wpływają na stan i jakość skóry.

"Dzisiaj już nie spotykamy się jedynie z kilkoma podstawowymi typami skóry, a z wieloma, które dodatkowo mogą się ze sobą łączyć, dlatego indywidualizacja zabiegowa jest niezmiernie ważna."
mgr Karolina Szyba
kosmetolog w Instytucie Aspazja

Dermalogica logika zdrowej skory

Analiza skóry - Face Mapping

Jako jedna z niewielu firm wprowadziła do zabiegów system podwójnego oczyszczania, a właściwie demakijażu, który zapewnia nam dokładne przygotowanie skóry do dalszych etapów zabiegu. Specjalnie opracowane ruchy demakijażu także sprzyjają dokładności. Marka wyróżnia się też analizą skóry – Face Mapping. Jest to konstelacja 14 stref, których pielęgnacja wymaga precyzyjnie dobranych i przemyślanych preparatów. Na każdą z tych stref w trakcie jednego zabiegu można nałożyć inne preparaty, np. stosując trzy różne koncentraty, bądź dwie różne maski na dane obszary.

Rewelacyjny skład

W zabiegach Dermalogica jest obecny masaż uciskowy, który zapewnia usprawnienie mikrokrążenia oraz spełnia funkcje drenażu limfatycznego. Innowacyjne formuły zawarte w preparatach zapewniają wyjątkową skuteczność i precyzję. Unikatowe składniki i wyciągi dostarczają nowych doznań zapachowych oraz dają szybkie efekty. Składniki takie jak kwas mlekowy, kwas salicylowy czy retinol gwarantują wysoką skuteczność preparatów. Olejek różany, lukrecja, zielona herbata, kora z cynamonowca, niacynamid czy kofeina to jedynie przykłady ciekawych składników, które będą wpływały na jakość i efekty zabiegów.

Dermalogica logika zdrowej skory

Modyfikacja

Każdy z zabiegów znajdujący się w ofercie można modyfikować nawet w jego trakcie, tak aby spełnił każde oczekiwania. Dla przykładu zabieg oczyszczania manualnego może stać się też zabiegiem, który pielęgnuje okolicę oka. Wykorzystujemy wówczas możliwość połączenia masek, gdzie jedną można nakładać na drugą, w tym przypadku na maskę oczyszczającą nakładamy maskę na bazie alg, która zniesie opuchliznę oraz wygładzi okolicę oka. Jeśli w trakcie jednego zabiegu chcemy uzyskać efekt nawilżenia i jednoczenie zmniejszenia przetłuszczania się strefy T, również jest to możliwe. Będziemy wtedy wykorzystywać możliwość nałożenia koncentratu nawilżającego oraz oczyszczającego na odpowiednie strefy twarzy, podobnie zrobimy z maskami, nakładając maskę oczyszczającą na strefę T, a nawilżającą na pozostałą część twarzy.

Dermalogica logika zdrowej skory

Przedłużenie efektów zabiegów

Marka dysponuje odpowiednim zapleczem preparatów do pielęgnacji domowej. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, zaczynając od skór młodych z problemem trądziku, przez skóry suche, niedotlenione, przesuszone, tłuste, naczyniowe, z pierwszymi oznakami starzenia, dojrzałe, aż po skóry z problemem trądziku wieku dojrzałego czy atopowe. Odpowiednio dobrana pielęgnacja w gabinecie wraz z preparatami stosowanymi w domu przyniosą korzyści dla każdej skóry, która chce wyglądać czysto, młodo i zdrowo. Jeśli chcą Państwo skorzystać z innowacyjnej i racjonalnej pielęgnacji zapraszamy do naszego Instytutu.

ZADZWOŃ POD NUMER 8 407 488 LUB 518 594 270
I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

TEKST ARCHIWALNY - opublikowany przed wprowadzeniem ustawy o wyrobach medycznych.

Dermalogica logika zdrowej skory

Dermalogica logika zdrowej skory
Specjalista
Aspazji

Dermalogica - indywidualne zabiegi pielęgnacyjne - cennik

Zabiegi są indywidualnie komponowane w trakcie konsultacji z kosmetologiem (FaceMapping), gwarantując idealne dopasowanie do potrzeb Twojej skóry. Nie wiesz, który zabieg na twarz wybrać? Chętnie pomożemy. Zadzwoń pod 61 8 407 488 i umów się na konsultację kosmetologiczną!

Każdy typ skóry
Ekskluzywny Zabieg Komponowany ProZone 340
Podstawowy Zabieg Komponowany MicroZone 130
Pielęgnacja oka do zabiegu Dermalogica 40
Odmłodzenie
IonActive Retinol 1% 340
Zaawansowany zabieg AgeSmart 280
Nawilżenie
IonActive Kwas hialuronowy 300
Ukojenie
Zaawansowany zabieg UltraCalming 280
Wyrównanie kolorytu
IonActive Oligopeptyd 300
Trądzik i zanieczyszczenia
IonActive Niacynamid 300