Depilacja laserowa: Skuteczne i trwałe rozwiązanie usuwania owłosienia

5 czerwca 2023

Depilacja laserowa to innowacyjna i skuteczna metoda usuwania niechcianego owłosienia na dłuższy czas. Wykorzystuje ona skoncentrowane wiązki światła laserowego, które docierają do mieszka włosowego i w kontrolowany, selektywny sposób niszczą jego strukturę. Efekty depilacji laserowej są widoczne już po kilku sesjach!

Nowe technologie depilacji laserowej

Rozwiązania medycyny estetycznej i kosmetologii cały czas idą do przodu. To co topowe i najnowsze było jeszcze 10 lat temu, teraz ustępuje miejsca na piedestale kolejnym generacjom. To dobrze, bo pacjent dostaje coraz lepsze, skuteczniejsze i przyjemniejsze rozwiązania.

Zalety naszej najnowszej depilacji laserowej:

  • Bardzo mocne, stałe i kontaktowe chłodzenie (1°C) zapewniające wyraźnie większy komfort zabiegu depilacji laserowej
  • Zdecydowanie krótsze zabiegi depilacji laserowej, dzięki większej szybkości działania
  • Specjalistyczne tryby dopasowane indywidualnie do koloru skóry i włosa, gęstości owłosienia oraz ilości wykonanych zabiegów
  • Dużo większa moc urządzenia, a więc potencjał osiągania jeszcze lepszych rezultatów
  • Zupełnie nowa, premierowa konstrukcja całej maszyny wraz z najnowszymi aktualizacjami producenta
  • Szerokie przeszkolenie oraz wieloletnie doświadczenie w depilacji laserowej naszych Specjalistów

W Instytucie Aspazja posiadamy obecnie kilka maszyn do depilacji laserowej i dobieramy je indywidualnie po konsultacji kosmetologicznej, aby osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty. 

Depilacja laserowa skuteczne i trwale rozwiazanie usuwania ow%C5%82osienia

Jak działa nowa depilacja laserowa?

Proces depilacji laserowej jest prosty, szybki i jeszcze bardziej komfortowy niż dotychczas. Podczas sesji laserowej Specjalista umieszcza małą głowicę laserową na Twojej skórze, która emituje wiązkę światła o długości fali 808 nm. To światło jest absorbowane przez barwnik – melaninę – we włosach. Nagrzewa się ona, przenosząc ciepło do mieszka włosowego i niszcząc go trwale w sposób kontrolowany i wybiórczy. Bez uszkadzania otaczającej skóry, laser precyzyjnie skupia się na usuwaniu niechcianego owłosienia. To ważne, stosując najnowsze, przebadane rozwiązania obsługiwane przez przeszkolonego i doświadczonego Specjalistę poddajesz się zabiegowi bezpiecznemu i przewidywalnemu. Ważne jest, aby przestrzegać zaleceń przed i po zabiegu, które otrzymasz w dobrej Klinice Medycyny Estetycznej w Poznaniu. 

Korzyści nowej depilacji laserowej

Depilacja laserowa oferuje wiele korzyści. Po pierwsze, jest to skuteczna metoda, która pozwala na znaczne zmniejszenie ilości owłosienia. Włosy, które są usunięte za pomocą depilacji laserowej nie odrastają, a te które pozostają po pierwszych zabiegach są znacznie słabsze i delikatniejsze. Po drugie, efekty depilacji laserowej są długotrwałe. W porównaniu do innych metod, takich jak golenie czy depilacja woskiem, depilacja laserowa może zapewnić znacznie dłuższy okres bez owłosienia. Komfort związany z brakiem wrastania włosków, zapaleniem mieszków włosowych jest nie do przecenienia! Finalnie także spokój ducha i pewność, że dany obszar jest zawsze gładki, to także duży plus zabiegu.

Zawsze zabiegi skrojone do Twoich potrzeb

Umów się na wizytę u naszego kosmetologa, aby zaplanować proces depilacji laserowej wykluczając przeciwwskazania takie jak m.in. niektóre leki, suplementy, zioła, kosmetyki, opalanie i wyjazdy wakacyjne czy stosowanie samoopalaczy. Niektóre obszary można depilować także latem, pod warunkiem że są one zawsze zakryte i nieopalane. Na inne warto poczekać do jesieni / zimy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Podsumowując, depilacja laserowa jest skutecznym i trwałym rozwiązaniem dla osób szukających długotrwałego usuwania owłosienia. Przebiega bezpiecznie i oferuje wiele korzyści. Przed przystąpieniem do zabiegu, zaleca się konsultację ze Specjalistą Aspazji, aby ocenić indywidualne potrzeby i oczekiwania oraz uzyskać szczegółowe informacje na temat procedury depilacji laserowej.
 

Depilacja laserowa skuteczne i trwale rozwiazanie usuwania ow%C5%82osienia
Specjalista
Aspazji

Depilacja laserowa - cennik

* Zabiegi wykonywane na sprzęcie: EpilMe & Cynosure

Palce u stóp 180
Grzbiet stóp (bez palców) 180
Stopy 360
Łydki 350
Uda 350
Pośladki 350
Szpara pośladkowa 200
Bikini całościowe 350
Bikini głębokie 300
Bikini klasyczne 250
Brzuch cały 350
Brzuch fragment 180
Plecy męskie 600
Plecy damskie 450
Klatka piersiowa 350
Pachy 300
Dłonie 180
Ręce męskie 350
Ręce damskie 250
Barki 300
Kark 250
Szyja męska 350
Szyja damska 300
Wąsik 180
Broda 180
Baczki 300
Policzki 270
Brwi 100
Cała twarz 550