Coraz popularniejsza plastyka powiek

3 maja 2019

Nikt nie zaprzeczy, że wygląd zewnętrzny jest ważny – zarówno dla nas samych, jak i dla reszty społeczeństwa. Im lepiej wyglądamy, tym lepiej czujemy się we własnej skórze – a to zostaje zauważone przez innych. Codzienna pielęgnacja skóry, uprawianie sportu i zdrowe odżywianie pozytywnie wpływają na naszą urodę, jednak nie są one w stanie zatrzymać upływającego czasu. Niewiele z nas może pozwolić sobie na czasochłonne zabiegi odmładzające – jak więc zadbać o siebie, nie tracąc przy tym cennego czasu? Odpowiedzią jest plastyka powiek – krótki zabieg, który daje rewelacyjne efekty.

Coraz popularniejsza plastyka powiek

Twarz zdradzi wszystko

Proces starzenia się jest nieunikniony – wraz z wiekiem nasza skóra staje się cieńsza, słabiej nawilżona i mniej elastyczna. Najwcześniej efekty upływu czasu widoczne są przede wszystkim na twarzy. Z biegiem czasu pojawiają się pierwsze zmarszczki, skóra traci promienny wygląd, a nie rzadko również opadające powieki stają się naszym problemem. To właśnie ptoza, czyli opadnięte powieki są głównymi winowajcami naszego zmęczonego i smutnego wyrazu twarzy. Opadające powieki to nie tylko problem kosmetyczny, ale często również defekt okulistyczny – mogą znacznie ograniczać pole widzenia. Jak więc skutecznie z nimi walczyć? Proponowane nam popularne zabiegi laserowe i fotoodmładzające mogą jedynie poprawić wygląd skóry, lecz nie poradzą sobie z nadmiarem tkanki wokół oczu. Na szczęście nie musimy od razu poddawać się liftingowi twarzy – wystarczy, że wykonana zostanie plastyka górnych powiek, czyli blefaroplastyka.

Blefaroplastyka – w prostocie tkwi siła

Plastyka powiek to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów odmładzających – dzięki doskonałym efektom, jego popularność stale rośnie. Polega na usunięciu nadmiaru skóry z obszaru górnych powiek. Zabieg trwa około godziny i jest wykonywany w warunkach ambulatoryjnych. Tuż po zabiegu zakładane są szwy i opatrunek z antybiotykiem, a pacjentka może wrócić do domu. Po około 7 dniach szwy zostają zdjęte, a blizna jest umiejscowiona w naturalniej fałdzie skórnej, dzięki czemu pozostaje niewidoczna. Efekt jest natychmiastowy – już po usunięciu opatrunku powieki są podniesione, a twarz nabiera młodszego wyglądu. Plastyka powiek wpływa pozytywnie również na zmarszczki na czole – dzięki zmniejszonemu napięciu mięśni, które nie muszą już podtrzymywać nadmiernej ilości skóry, powierzchnia czoła zostaje delikatnie wygładzona, a bóle głowy ustępują.

Coraz popularniejsza plastyka powiek

Jeszcze żaden zabieg odmładzający nie był tak skuteczny

Plastyka górnych powiek jest zabiegiem dedykowanym przede wszystkim osobom, które chcą odmłodzić wygląd twarzy. Przed wykonaniem blefaroplastyki konieczna jest konsultacja lekarska oraz ewentualne wykonanie badań laboratoryjnych. W celu zwiększenia skuteczności zabiegu, a także lepszemu przygotowaniu skóry powiek w Instytucie Zdrowia i Urody Aspazja wykonywane jest naświetlenie lampami LED TriWings Body. Korekcja opadających powiek to nie tylko zabieg charakteryzujący się wysoką skutecznością, ale również jeden z najbezpieczniejszych zabiegów chirurgicznych. 

W Aspazji zawsze jest przeprowadzany przez doświadczonego chirurga w specjalnie przygotowanej sali, w której powietrze filtrowane jest przez filtry HEPA i lampy bakteriobójcze. Standardem jest korzystanie z narzędzi jednorazowego użytku lub sterylizowanych w medycznym autoklawie. Dzięki kompleksowemu podejściu do pacjenta zmniejsza się znacząco prawdopodobieństwo powikłań, a zwiększona zostaje skuteczność samego zabiegu. Widoczne efekty dostrzegalne są już po kilku dniach – wystarczy jeden zabieg, aby wyglądać nawet o 10 lat młodziej!

Coraz popularniejsza plastyka powiek

 

ABY UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ
ZADZWOŃ POD: 618407488

 

Poczuj się młodsza i piękniejsza z Aspazją

Rosnąca popularność plastyki powiek wydaje się być naturalną koleją rzeczy. Jest to jeden z niewielu zabiegów, które charakteryzują się nie tylko nieskomplikowaną procedurą i krótkim czasem trwania – około 60­-90 minut, lecz także wysoką skutecznością. Plastyka powiek to także rozwiązanie dostępne dla każdego – widoczna zmiana wyglądu twarzy, która nie pociąga za sobą wysokich kosztów finansowych i czasowych. Już po jednym zabiegu twarz wygląda młodziej. Ponadto w Instytucie Zdrowia i Urody Aspazja przed każdym zabiegiem pacjentka jest naświetlana specjalnymi lampami, które pozytywnie wpływają na skórę i proces gojenia. Każdy zabieg przeprowadzany jest przez doświadczonego chirurga, który dba o jak najlepszy rezultat. W Aspazji dokładamy wszelkich starań, by pacjentka została otoczona profesjonalną opieką i wsparciem doświadczonego personelu – dla nas Ty jesteś najważniejsza.

Coraz popularniejsza plastyka powiek
lek. med.
Zbigniew
Fabiszewski