Czytelnia Aspazji

Komórki macierzyste - przyszłość odmładzania

Przyszłość jest dziś

.
13 listopada 2018

Wampirzy lifting – wszystko co warto wiedzieć na temat bioodnowy komórkami macierzystymi i osoczem bogatopłytkowym. Przeczytaj wywiad ze specjalistami Instytutu Aspazja.

pokaż więcej

Regeneracja na poziomie komórkowym

Eliksir życia

.
13 listopada 2018

Wyobraź sobie, że czas można cofnąć. Że masz w sobie moc do naturalnej samoregeneracji. Już nie musisz sobie wyobrażać - komórki macierzyste to rewolucja w regeneracji. Sprawdź, co na Ciebie czeka!

pokaż więcej

Głęboka rewitalizacja skóry po jednym zabiegu

Zupełnie nowa procedura

.
6 listopada 2018

Szorstka i matowa skóra, rozszerzone pory, blizny, przebarwienia i zmarszczki to problemy z cerą, które są Ci znane? Marzysz o gładszej i jednorodnej skórze na twarzy, ale dotychczasowe metody walki z niedoskonałościami nie przynosiły oczekiwanych efektów? Czas na wypróbowanie nowoczesnego zabiegu, jakim jest laser frakcyjny CO2, po którym zobaczysz oczekiwane rezultaty już po jednej sesji!

pokaż więcej

Walczymy z oponkami

Obwody pod kontrolą

.
30 października 2018

Są takie partie ciała, które każdej kobiecie spędzają sen z powiek. Czasami są to uda, pośladki, innym razem ramiona, ale najczęściej są to okolice brzucha. Nadmiar tłuszczu często odkłada się w postaci „oponki” i mimo regularnych ćwiczeń oraz diety ciężko ją zgubić. Jeśli „oponka” to także Twój problem, przeczytaj o rozwiązaniach jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w Instytucie Aspazja.

pokaż więcej

Medyczna odsłona Icoone Laser

Nowość!

.
26 października 2018

Wykorzystanie najnowszych technologii w terapii wielu schorzeń. Dowiedz się, jak Tobie może pomóc Icoone Laser. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

pokaż więcej

Ciało bez "grama" cellulitu

Sprawdzone sposoby

.
23 października 2018

Mimo szczupłej sylwetki i regularnych ćwiczeń fizycznych nadal nie możesz pozbyć się cellulitu? Może straciłaś już nadzieję na gładką skórę ud, pośladków lub innych kłopotliwych miejsc. Jeśli walczysz z uporczywym i nieestetycznym cellulitem – odwiedź Instytut Aspazja i przekonaj się, że mamy skuteczne sposoby na zredukowanie "pomarańczowej skórki".

pokaż więcej

Strony