Konkurs z nagrodami!

1 czerwca 2024

Już dziś startujemy z naszą zabawą! 

Do wygrania będą zabiegi premium:

 • #1 miejsce - Zaffiro na twarz, szyję, dekolt oraz dłonie
 • #2 miejsce - Maximus na twarz oraz szyję
 • #3 miejsce - 9-cio etapowe wodorowe oczyszczanie twarzy

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział?

 1. Zaobserwuj nasz profil na Instagramie i Facebooku
 2. Polub nasz post konkursowy i udostępnij go u siebie na Insta Story lub Facebook Story 
 3. Odpowiedz na pytanie w komentarzu pod postem konkursowym - „Czym dla Ciebie jest piękno?”


Spośród wszystkich osób biorących udział w wydarzeniu, wyłonimy 3 wybrane z najbardziej kreatywnym komentarzem. Konkurs trwa od 01.06.24 do 21.06.24. Ogłoszenie wyników odbędzie się 22.06.24 na naszym Instagramie oraz Facebooku.

PS ze zwycięzcami wykonamy relację filmowo-zdjęciową, którą umieścimy na naszych mediach:

LINK DO POSTA NA INSTAGRAMIE: www.instagram.com/p/C7qmdcbKRgh/?igsh=MThsMG83OWdydGFqMA==

LINK DO POSTA NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/share/p/8V5gSNixfEyeXSoz/?mibextid=WC7FNe

Konkurs aspazjowy

Regulamin konkursu „PIĘKNO”

 1. Konkurs przeprowadzany jest przez Instytut Zdrowia i Urody Aspazja z siedzibą na ul. Wichrowej 18 w Poznaniu. 
 2. Konkurs trwa od 01.06.24 do 21.06.24 na konktach na Instagramie i Facebooku Instytutu Aspazja pod postem konkursowym. 
 3. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które nie mają przeciwwskazań do wykonania zabiegu, który jest nagrodą w konkursie. W przypadku spełnienia tych warunków, zwycięzca będzie miał wykonany jeden z zabiegów, który wygra. Zabieg będzie wykonany w Instytucie Aspazja w Poznaniu w terminie od 22.06.24 do 22.07.24.
 4. Zadaniem konkursowym jest udostępnienie posta i polubienie go, zaobserwowanie naszego profilu na Instagramie i/lub Facebooku oraz odpowiedzenie w komentarzu do posta konkursowego na pytanie: „Czym dla Ciebie jest piękno?”, 
 5. W konkursie dana osoba może wziąć udział tylko raz.
 6. Konkurs przewiduje pojedyncze nagrody: zabieg Zaffiro (na twarz, szyję, dekolt oraz dłonie), Maximus (na twarz oraz szyję) i 9-cio etapowe wodorowe oczyszczanie twarzy.
 7. Nagrodę w postaci wykonania usługi można odebrać od 22.06.24 do 22.07.24 w Instytucie Aspazja po wcześniejszym umówieniu się na zabieg. 
 8. Nagroda nie podlega wymianie i zostanie zrealizowana pod warunkiem braku przeciwwskazań do wykonania zabiegu. 
 9. W trakcie wykonywania usługi zostaną nagrane filmiki i wykonane zdjęcia, które mogą zawierać wizerunek zwycięzcy. Materiały zostaną udostępnione na Facebooku i Instagramie Instytutu Aspazja.
 10. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez jury w składzie: Anna Trzeciak i Michał Trzeciak, na podstawie - ich zdaniem najlepszych odpowiedzi na zadane pytanie konkursowe. Zwycięzca zostanie ogłoszony na profilach Instytutu Aspazja, a więc przystąpienie do konkursu jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie ich do celów poinformowania o wygranej oraz marketingowych Instytutu Aspazja.
 11. Podatek od nagrody. Wartość pojedynczego zabiegu dla zwycięscy nie przekroczy kwoty 2000 zł, a więc zwycięzca nie będzie zobowiązany do odprowadzenia podatku. 
 12. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Zasadami RODO i Polityką Prywatności Instytutu Aspazja.
 13. Ewentualne reklamacje należy składać na adres recepcja w domenie aspazja.pl
 14. Wzięcie udziału w konkursie jest automatyczną akceptacją regulaminu.
 15. Firma Meta (właściciel serwisów społecznościowych Facebook i Instagram) jest w pełni zwolniona z odpowiedzialności przez każdego uczestnika. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana, związana ani przeprowadzana przez firmę Meta, właściciela Facebooka i Instagrama.
Konkurs aspazjowy
Specjalista
Aspazji
archiwalny: