Jak oszukać czas… bezinwazyjnie?

10 maja 2019

Chcesz poprawić wygląd i jakość skóry swojej twarzy, ale nie chcesz korzystać z pomocy lekarza medycyny estetycznej czy chirurga? Znasz zabieg Endermologie LPG, ale kojarzysz go tylko z kształtowania sylwetki? To także świetna prewencja anty-aging oraz naturalna stymulacja do odmładzania skóry twarzy.

Jak oszukac czas bezinwazyjnie

Rozświetlenie, Ujędrnienie, Wymodelowanie!

Endermologia wykonana przy użyciu odpowiednich głowic to specjalistyczna metoda stymulacji komórkowej, która w naturalny sposób przywróci jędrność skórze Twojej twarzy. Wieloetapowy zabieg Endermolift łączy w sobie masaż ujędrniający, poprawiający ukrwienie tkanek oraz drenaż. Jego efektem jest pobudzenie fibroblastów do ponownego wytwarzania kolagenu i elastyny, które odpowiadają za ujędrnienie i elastyczność, a także są strukturą podporową skóry. Po kilku sesjach drobne zmarszczki zostają więc spłycone, kontury twarzy wymodelowane, a skóra rozświetlona i ujędrniona. Odpowiednio dobrany zabieg będzie w zależności od Twoich potrzeb działał prewencyjnie lub przeciwstarzeniowo.

Zabieg bankietowy

Zabieg EndermoLift jest również idealnym rozwiązaniem przed wielkim wyjściem. Masaż dotleniający tkanki skóry i pobudzający mikrokrążenie natychmiast odżywi i rozświetli Twoją skórę. Nałożony później makijaż dłużej będzie się trzymał i lepiej wyglądał.

Styl życia

Endermalogia wpisuje się w nurt smart-aging, który polega na inteligentnej, indywidualnie dobranej pielęgnacji skóry, w tym przypadku, twarzy, szyi i dekoltu. Co warto zaznaczyć, Endrmologia aktywuje naturalne procesy odnowy, działa prewencyjnie i odmładzająco nie powodując przy tym zmiany rysów twarzy, karykaturalnego przerysowania czy efektu maski. Endermologie LPG na twarz wraz z indywidualnie dobraną pielęgnacją domową potrafią zdziałać cuda.

Jak oszukac czas bezinwazyjnie

Seria zabiegów, aby osiągnąć najlepsze, trwałe efekty

W zależności od indywidualnych potrzeb skóry Twojej twarzy zabieg z wykorzystaniem urządzenia Endermologie LPG Endermolab 2 pomoże zadziałać na konkretne grupy niedoskonałości:

Twarz zaokrąglona:

 • Nadmiar tkanki tłuszczowej 
 • Podwójny podbródek
 • Modelowanie kości policzkowych
 • Zlokalizowane opuchnięcia spowodowane zatrzymywaniem wody

Twarz wiotka:

 • Opadające powieki
 • Opadające policzki
 • Zmarszczki nosowo-wargowe
 • Opadający owal twarzy

Twarz pozbawiona blasku:

 • Ziemista cera
 • Niejednolity koloryt
 • Brak odżywienia
 • Skóra palacza

 

Endermologie LPG na twarz wraz z indywidualnie dobraną pielęgnacją domową potrafią zdziałać cuda.

 

Nasze doświadczenie

Osoby, które zdecydowały się na serię Endermologii na twarz (EndermoLift) z indywidualnie dobranym trybem zauważają już po kilku zabiegach widoczne efekty. Dla przykładu:

 • Pani po 50 roku życia z potrzebą rewitalizacji i ujędrnienia skóry zdecydowała się na 10 zabiegów. Już w trakcie serii widziała efekty w postaci wygładzenia i rozświetlenia skóry twarzy. Jak sama mówiła, zabieg był dodatkowo bardzo relaksujący i zasypiała na nim. Po serii zabiegów wspominała, że znajomi często pytają się jaki zabieg wykonywała, ponieważ wygląda zdecydowanie lepiej i bardziej świeżo. 
 • Pani przemęczona pracą i opieką małymi dziećmi wygospodarowała czas na 5 zabiegów. Potrzebowała chwili dla siebie, a jednocześnie odżywienia skóry i wiecznie zmęczonych oczu. Pani zauważyła, że po serii zabiegów jej twarz mimo niewyspania nie była opuchnięta, a oczy stały się mniej podkrążone.
 • Pani koło 40 lat postanowiła zmniejszyć podwójny podbródek, z którym borykała się wiele lat, jednak obawiała się zabiegów z medycyny estetycznej. Umówiła się na 10 zabiegów. Już po pierwszych zabiegach zauważyła lepsze napięcie skóry, a po pełnej serii wymodelowanie skóry twarzy.

Przed rozpoczęciem terapii zabiegowej nie są wymagane żadne specjalistyczne badania. Kosmetolodzy przeprowadzą natomiast konsultacje w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu oraz określenia najlepszego programu dla Twoich potrzeb.

Jak oszukac czas bezinwazyjnie

Możesz zdecydować się również na bardziej rozbudowany autorski zabieg Aspazji – IcooneDermaLift. Kosmetolodzy łączą zabieg Icoone na twarz z indywidualną pielęgnacją kosmetykami Dermalogica. Więcej o tym zabiegu dowiesz się z artykułu https://aspazja.pl/czytelnia-aspazji/Icoone-DermaLift
Nie ma na co czekać!

 

ABY UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ
ZADZWOŃ POD: 618407488

 

Już dziś zapisz się na darmową konsultację do kosmetologa, aby dowiedzieć się więcej o Endermologie LPG na twarz i rozpisać swoją indywidualną serię pielęgnacyjną EndermoLift. Ciesz się efektami jędrniejszej, odświeżonej i pełnej blasku skóry jeszcze przed wakacjami. 
 

Jak oszukac czas bezinwazyjnie
lic.
Karolina
Jędraszak