Dbamy o Twoje piękno

29 kwietnia 2016

Nazwa OBAGI wywodzi się od nazwiska amerykańskiego lekarza dr Zein’a Obagi, eksperta w dziedzinie dermatologii estetycznej, twórcy programu pielęgnacyjnego, który utrzymuje skórę w dobrej kondycji, niezależnie od jej koloru i wieku. Jego nazwisko stało się dla kobiet na całym świecie synonimem kompleksowych rozwiązań dla uzyskania zdrowej, pięknej skóry. 

639

Kilka słów o doświadczeniu

Kiedy trzy dekady temu dermatologia skupiała się na leczeniu pojedynczych jednostek chorobowych skóry, Dr Zein Obagi był wówczas pionierem w swoich rewolucyjnych koncepcjach poprawy i utrzymania ogólnej kondycji skóry. Dzięki takiemu podejściu stał się czołowym autorytetem w dziedzinie odmładzania, a opracowane kosmetyki i systemy pielęgnacyjne pozwoliły mu osiągnąć międzynarodową sławę.

Przewodnie hasło “Obagi for life” doskonale odzwierciedla zobowiązania marki wobec kobiet. Rolą Obagi jako lidera w pielęgnacji i utrzymaniu zdrowej skóry jest dostarczenie kosmetyków innowacyjnych, wyjątkowych, dopasowanych do różnych potrzeb, wieku i typów skóry.

Od 1988r. firma Obagi Medical oferuje lekarzom na całym świecie produkty do pielęgnacji skóry, które z ich rekomendacji i na receptę są sprzedawane pacjentom. Oryginalne systemy i zestawy Obagi, dzięki swojemu silnemu działaniu, są do kupienia tylko w renomowanych gabinetach dermatologii i medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. 

Co polecamy z Obagi?

Z myślą o wszystkich, którzy cenią profesjonalne rozwiązania i pielęgnację na najwyższym światowym poziomie, została wprowadzona na polski rynek marka Obagi. Pierwsza grupa kosmetyków z niezwykle bogatego portfolio marki jest już dostępna. Oferta będzie systematycznie powiększana i już w przyszłym roku w sprzedaży pojawią się kolejne systemy i produkty. Obagi Hydrate i Obagi Hydrate Luxe to preparaty długotrwale nawilżające, które zmniejszają utratę wody na powierzchni skóry. Dodatkowo wygładzają ją, redukują powstawanie drobnych zmarszczek. Wspomagają też naturalny proces odnowy skóry, zmniejszają jej wrażliwość oraz przywracają równowagę po szkodliwym działaniu czynników zewnętrznych. 

Elastiderm Eye Complete Complex Serum to lekkie jedwabiste serum pod oczy na bazie kofeiny, o klinicznie potwierdzonej skuteczności, pomaga zredukować drobne zmarszczki i obrzęki. Skóra pod oczami staje się bardziej jędrna i sprężysta. Doskonale nawilża i stanowi świetną bazę pod makijaż oraz kremy tonujące. Nie zdarzy Ci się już wyglądać na zmęczoną – Twoje oczy będą tryskać życiem! 

Serum Obagi Professional-C™ zwalcza przedwczesne oznaki starzenia się skóry, dzięki zawartości silnego antyoksydantu, jakim jest witamina C. Ogranicza pojawianie się drobnych zmarszczek, a także redukuje te istniejące. Dodatkowo produkty z gamy Professional- C™ wspomagają syntezę kolagenu, łagodzą stany zapalne, rozjaśniają skórę, usuwają przebarwienia, zatrzymują wilgoć, zwiększają ochronę UV oraz stabilizują witaminę E. Twoja skóra stanie się miększa, gładsza i bardziej promienna. 

Sun Shield Matte Broad Spectrum SPF 50. Każda z nas wie, że nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV przyspiesza starzenie się skóry, powoduje oparzenia, powstawanie plam i przebarwień. Nie namawiamy jednak, abyś zrezygnowała całkiem z ekspozycji słonecznej. Ale rób to z głową – sprawdź, co powinnaś wiedzieć. Dr Obagi wskazuje trzy podstawowe kierunki w celu przywrócenia zdrowia naszej skórze. Po pierwsze korygować (poprawa stanu naskórka), po drugie stymulować (poprawa skóry właściwej), po trzecie wybielać (poprawa problemów związanych z pigmentacją). Zaleca również łączenie tych metod w różnych kombinacjach. 

Pamiętaj

Firma Obagi Medical bazując na ogromnej wiedzy na temat skóry stale rozwija swoje portfolio, ulepsza produkty, wprowadza innowacyjne rozwiązania. W USA jest nr 1 na rynku od kilkunastu lat.

639
mgr
Anna
Trzeciak