Czytelnia Aspazji

Sites

Odmładzanie aż 2 laserami!

Nowa pocedura

.
12 października 2018

Tego jeszcze nie było. Dzięki doświadczeniu lekarzy powstała nowa procedura silnie odmładzająca. Dowiedz się jak działa i ile możesz zaoszczędzić!

pokaż więcej
Sites

Idealnie wymodelowany biust bez skalpela

.
9 października 2018

Kwintesencja kobiecości, czyli biust, jest częstą przyczyną kompleksów. Nie dziwi więc fakt, że jest to obecnie jedna z najczęściej poprawianych części ciała. Kiedyś modelowanie biustu wiązało się nieodzownie z wizytą u chirurga plastycznego, jednak współczesna medycyna estetyczna pozwala na poprawienie wyglądu piersi bez użycia skalpela. Wśród nowatorskich zabiegów wymienić można LipoLife 3G oraz karboksyterapia, którą wykonasz w Instytucie Aspazja w Poznaniu.

pokaż więcej
Sites

Oczy szeroko otwarte

Cofnij czas

.
5 października 2018

Jak cofnąć czas przy opadających powiekach? Jak działać prewencyjnie, aby przez długie lata cieszyć się młodymi, napiętymi powiekami? Tego wszystkiego dowiesz się z wywiadu ze specjalistami...

pokaż więcej
Sites

Specjalna Oferta Urodzinowa

Zbędny włos nie ma szans!

.
12 września 2018

Jeszcze nie wiesz? Depilacja laserowa w rewelacyjnej cenie na 12 urodziny Aspazji! Do Twojej dyspozycji oddajemy najlepszy laser depilacyjny Vectus & Cynosure. Bezpieczeństwo, szybkość działania i fenomenalne efekty! Zadzwoń pod 618407488 i oszczędź nawet 1387zł!

pokaż więcej
Sites

Nie chowaj twarzy!

Twoja nowa skóra

.
17 lipca 2018

NOWOŚĆ - Autorski zabieg Aspazji - Icoone DermaLift! Dzięki współpracy maszyn high-tech i rewelacyjnych kosmetyków Dermalogica powstał nowy zabieg, który zmieni oblicze Twojej skóry. Koniec z chowaniem twarzy!

pokaż więcej
Sites

Komórki Macierzyste - Rewolucja w regeneracji!

Młodość na wyciągnięcie ręki

.
1 października 2017

Nowość na polskim rynku. Najmocniejszy zabieg naturalnej odnowy organizmu! Młodość masz we krwi? Nie. Masz ją w tłuszczu. Kliknij i dowiedz się więcej o komórkach macierzystych.

pokaż więcej

Strony